fbpx
A password will be e-mailed to you.

Za nami pierwsza edycja Superbet Poker Run 2022. Pomimo niepewnej pogody, na starcie imprezy pod warszawskim salonem Harley-Davidson Liberator zjawiło się kilkudziesięciu śmiałków, chcących sprawdzić swoje umiejętności i zawalczyć o nagrody o łącznej puli 15 tys. złotych. Najszybszy z nich ukończył wyzwanie w niecałe dwie godziny.

Poker Run to formuła gry miejskiej, którą znają motocykliści na całym świecie. W trakcie jej trwania uczestnicy otrzymali mapę, zawierającą 7 punktów kontrolnych, rozsianych po Warszawie. Pierwsi uczestnicy zjawili się na starcie chwilę po godzinie 10:30 i po odebraniu pakietów startowych ruszyli odkrywać kolejne checkpointy zlokalizowane: w pobliżu restauracji Nines, przy Superbet Premium Store, w Warszawie Powiśle, Warowni Jomsborg, Hula Kuli, Chono Lulu oraz Forcie Mokotów. Pozornie proste konkurencje jak darty, minigolf, były nie lada wyzwaniem dla uczestników, którzy musieli nie tylko wykonywać zadania z należytą precyzją, ale też zmieścić się w limicie czasowym liczącym nieco ponad 5 godzin.

Wyższa liczba punktów zebranych w każdym z miejsc to lepsza karta z poker runowej talii. Najlepszym przysługiwały asy i jokery, zaś ci, którzy tego dnia nie mieli szczęścia, musieli zadowolić się waletami. Trójka zawodników z najlepszymi wynikami została narodzona voucherami na odpowiednio: 2500, 1500 i 1000 złotych do wydania w salonie H-D Liberator. Dodatkowo, najlepszych 20-stu uczestników otrzymało wartościowe portfele sygnowane logotypem Harley-Davidson.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z pierwszej edycji imprezy! Jako fani dwóch kółek wiemy, że brakowało większej liczby wydarzeń motocyklowych w Warszawie i mamy nadzieję, że Superbet Poker Run na stałe wpisze się w kalendarz stołecznych eventów” komentuje Adam Lamentowicz, Prezes Zarządu Superbet Polska, sponsora wydarzenia. „­Dziękujemy uczestnikom, którzy mimo niepewnej pogody zdecydowali się wziąć udział w zabawie i gratulujemy wszystkim nagrodzonym! Cieszymy się, że jako Superbet możemy dołożyć cegiełkę do budowania lokalnego sportu i emocji z nim związanych”.
Po wykonaniu kompletu zadań uczestnicy wrócili pod salon Harley-Davidson Liberator, gdzie w atmosferze zlotu motocyklowego odbyło się wręczenie nagród. Jedną z gwiazd wieczoru był motocykl Harley-Davidson Pan America, którego można wygrać w finałowej rundzie darmowej gry Superbet Jackpot HD, która właśnie się zaczęła i trwać będzie do rozpoczęcia finału Ligi Mistrzów. W puli nagród oprócz wspomnianego Harleya jest jeszcze bagatela 275 000 złotych w gotówce i gwarancja, że runda ta wyłoni zwycięzcę. Swoich sił w tej darmowej grze można spróbować tutaj: https://superbet.pl/supergame

Następna edycja wydarzenia Superbet Poker Run planowana jest na wiosnę 2023 roku.

KOMENTARZE