W takich sytuacjach konieczne staje się wyposażenie pojazdu w dodatkowe kufry lub sakwy, w których spokojnie pomieszczą rzeczy potrzebne do spędzenia weekendu poza miastem.REKLAMA Oferta akcesoriów jest bardzo bogata i niejednego może przyprawić o ból głowy podczas próby znalezienia wyposażenia motocykla szytego na miarę. Osobom szukającym motocykla do dalszych podróży najlepszym pomysłem może okazać się […]

W takich sytuacjach konieczne staje się wyposażenie pojazdu w dodatkowe kufry lub sakwy, w których spokojnie pomieszczą rzeczy potrzebne do spędzenia weekendu poza miastem.


REKLAMA
Advertisement

Barton

Oferta akcesoriów jest bardzo bogata i niejednego może przyprawić o ból głowy podczas próby znalezienia wyposażenia motocykla szytego na miarę. Osobom szukającym motocykla do dalszych podróży najlepszym pomysłem może okazać się skorzystanie z gotowych rozwiązań. Jeżeli poruszasz się motocyklem o pojemności 125 to doskonałym wyborem może okazać się Barton Hyper, który od 2018 roku dostępny jest z zestawem kufrów.

Gotowy do podróży

Dwa kufry boczne i jeden centralny umieszczony na bagażniku dostarczają ogromną powierzchnie załadunkową zamieniając typowy motocykl terenowy w turystyczne enduro. Hyper pozwala na zajęcie wygodnej, wyprostowanej pozycji za kierownicą. Jego 17-calowe szprychowe koła fabrycznie wyposażone w terenowe opony pozwalają w każdej chwili zjechać z asfaltu i ruszyć w nieznane zapewniając poczucie bezpieczeństwa nawet na sypkich szutrowych nawierzchniach.

Barton

Pojazd wyposażony jest w elektroniczny wtrysk paliwa zapewniając tym samym mniejsze zużycie paliwa i stabilną pracę silnika. Odpowiednio dobrana mieszanka pozwala dłużej utrzymać silnik w dobrej kondycji. Hyper zachwyca także wyglądem. Kierunkowskazy, tylna lampa i boczne paski wykonane w technologii LED uzupełnione o cyfrowe zegary to ukłon w stronę nowoczesności. Sportowego charakteru nadaje mu dźwięk wydobywający się z podwójnego wydechu który poprowadzony pod siedzeniem.

Barton Hyper okazuje się dobrą propozycja dla osób, które nie tylko szukają sprawdzonego leku na miejskie korki, ale przede wszystkim dla tych, którzy pragną czerpać z jazdy prawdziwą przyjemność. Porzucić asfaltową drogę, poczuć wolność kiedy tylko najdzie ochota i ruszyć leśnym szutrem w poszukiwaniu przygód. Barton Hyper dostępny jest również w wersji bez dodatkowych kufrów.

Więcej informacji na stronie

KOMENTARZE


REKLAMA