fbpx
A password will be e-mailed to you.

Tym razem na okładce naszego najnowszego numeru wylądował custom i to nie byle jaki (o tym już za chwilę), ale to nie wszystko. W środku znajdziesz całą masę wspaniałych treści, niesamowitych zdjęć i motocykli – tych najbardziej gorących w świecie motocykli!

Premiera. Triumph Street Triple RS 2020


Oj, o tym motocyklu moglibyśmy napisać opasłą publikację. Jest wspaniały, dopracowany do granic możliwości, a żeby tego było mało, to Triumph doskonale sobie z tego zdaje sprawę, dlatego nieustannie go modernizuje. Czy doczekaliśmy się pojazdu doskonałego? Testuje Simpson i robi to…

Sami zobaczcie!

Konfrontacja. BMW F 850 GS Vs Triumph Tiger 900 Rally Pro

Tym razem w teście porównawczym dwa motocykle klasy turystycznej. Doskonale znany nam już BMW F 850 GS oraz całkowicie nowy Triumph Tiger 900. Tym razem Andrzej sprawdza jak radzą sobie te dwa motocykle na z pozoru niezbyt wymagających trasach, znajdujących się nieopodal domu. Przecież żeby przeżyć wspaniałą przygodę wcale nie trzeba jechać na drugi koniec świata!

Custom. Yamaha XT600 „BS ONE” Krystian Bednarek i Janusz Bednarek

Ten sprzęt urzekł nas tak bardzo, że bez chwili zastanowienia postanowiliśmy, że w tym miesiącu będzie zdobić nasza okładkę. Poza tym jest przykładem motocykla, który powstał bez ogromnego i profesjonalnego warsztatu oraz całej masy ludzi stojącej za stworzeniem projektu. Najważniejszy jest jednak fakt, że nie moglibyśmy o nim pisać gdyby nie zaangażowanie i wielka pasja twórców: Krystiana Bednarka oraz jego ojca Janusza Bednarka.

Używka. Yamaha MT-07


W czerwcowym wydaniu naszego magazynu nie mogło zabraknąć motocykla używanego, a w nim tym razem wylądowała kultowa Yamaha MT-07. Motocykl, który nie dość, że zawojował serca motocyklistów na całym świecie to stał się bazą (przede wszystkim silnikową) dla innych produkcji Yamahy. Jakie słabe, a jakie mocne punkty posiada naked Yamahy? O wszystkim przeczytasz w najnowszym numerze!

Premiera. Zontes 310T


Druga premiera, ale tym razem całkowicie inny styl, klimat i przeznaczenie testowanego motocykla. Pewnie już słyszeliście o marce Zontes? To całkowicie nowa wizja motocykli turystycznych w klasie lekkiej. Niech nie zwiedzie Was wschodnie pochodzenie – ten sprzęt jest zupełnie innych od tych, które mieliśmy okazję już testować. Detalom przygląda się Lech Potyński!

Oldtimer. Motobecane D45S 1950

Kolejny tekst Lecha. Tym razem nieco egzotyki w dziale traktującym o motocyklach zabytkowych. Pewnie większość z Was pierwszy raz słyszy o tym sprzęcie – nic dziwnego, część redakcji również nie miała pojęcia o istnieniu takiego cuda, przynajmniej do czasu krótkiego wykładu naszego Nestora. Było nam głupio!

Osobowość. Crunchy Mamola


W czerwcowym numerze znajdziesz również wywiad Mariusza „Smoka” Rakowskiego z Randym Mamolą, człowiekiem, który wiedział jak się ścigać i umiał… imprezować, jak mało kto. Mała podpowiedź: tego artykułu nie czytajcie w pośpiechu. Przyda się chwila spokoju i gorąca kawa!

Recepta na sukces. Motocykl dla niepełnosprawnych

Niepełnosprawność to trudna i bardzo skomplikowana kwestia, ale cieszy fakt, że nie zawsze oznacza ona rezygnację z pasji. Nasz zaufany człowiek, Jakub Bigora przygląda się różnym przeróbkom i systemom, które sprawiają, że jazda motocyklem jest możliwa mimo przeciwności losu. Lektura obowiązkowa dla wszystkich!

Strefa bez prawka. SWM Outlaw Gran Milano 125

Jeszcze niedawno praktycznie nikt kto nie interesuje się motocyklami terenowymi nie słyszał o marce SWM. Tymczasem producent coraz śmielej poczyna sobie na europejskim rynku, prezentując kolejne nowości. Tym razem przetestowaliśmy motocykl klasy 125, a więc niewielki sprzęt, który nie dość, że doskonale poradzi sobie w mieście, to będziesz mógł nim jeździć bez prawa jazdy kat. „A’, a na dodatek wygląda charakternie i porządnie!

Za horyzont. Kuba

No i na sam koniec egzotyczna turystyka. Tym razem autor zabiera nas w podróż na owianą wieloma legendami Kubę. To trzeba przeczytać – tym bardziej, że póki co samemu ciężko jest się gdziekolwiek ruszyć z Polski.

Świat Motocykli dostępny w najlepszych punktach sprzedaży:

 

Zamówienie prenumeraty: sklep.swiatmotocykli.pl

 

KOMENTARZE