fbpx
A password will be e-mailed to you.

Po treningach na wydmach wokół Dubaju, Rafał Sonik, kapitan Poland National Team wrócił do kraju i 21-24 marca pojawi się na inauguracji sezonu quadowego w Obornikach.

Trzeci quadowiec ostatniego Rajdu Dakar przykłada dużą wagę do umiejętności jazdy po wydmach. Jest to kluczowy element nie tylko w rywalizacji dakarowej, ale również podczas kolejnych rund Pucharu Świata. Właśnie ten element szkolił podczas ostatnich treningów w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Prosto z gorącego Dubaju krakowianin przyleciał do chłodnej i wciąż zimowej Polski. Tu w dniach 21-24 marca weźmie udział w tradycyjnej inauguracji sezonu cross country w strefie zachodniej Polski, gdzie będzie mieć okazję do spotkania i rozmowy z quadowcami i motocyklistami z całego kraju. Rafał Sonik chce podziękować im za doping i wsparcie dla Poland National Team, który zanotował tak udany debiut w tegorocznym Dakarze.

Jednocześnie będzie to dla niego doskonała okazja, by poznać opinię środowiska na temat projektu ”Akademia Dakar„, dowiedzieć się, jakie są oczekiwania wobec reprezentacji Polski w rajdach terenowych, wysłuchać uwag i pomysłów. Nie zabraknie też oczywiście czasu dla kibiców, którzy mogą liczyć na kalendarze i plakaty z autografami kapitana kadry.

Zostanie również zademonstrowany film z udziału Poland National Team w ostatnim Dakarze oraz ciężarówka serwisowa i quady, którymi SuperSonik przemierzał południowoamerykańskie bezdroża. Zaplanowano pokazy sprzętu oraz rozmowy z innymi członkami reprezentacji Polski.

KOMENTARZE

Nie ma więcej wpisów