fbpx
A password will be e-mailed to you.

Zobaczcie pocztówkę Kuby Piątka, który w Dubaju rozpoczyna walkę w Mistrzostwach Świata Baja!

Kuba Piątek nie ścigał się po pustynii od pechowego Rajdu Dakar 2017, podczas którego zaliczył gruby wypadek i mocno się połamał. Został jednak zarażony chorobą dakarową, więc było pewne, że zrobi wszystko, aby wrócić na najtrudniejszy rajd świata. Planem jest najbliższa edycja na początku 2020 roku, jednak żeby się do tego porządnie przygotować Kubę czeka długi i intensywny sezon, który rozpocznie już w najbliższy weekend podczas Dubai Baja 2019 otwierającego sezon Pucharu Świata BAJA 2019!


REKLAMA

Kuba w Dubaju wystartuje na Husqvarnie 450 Rally Replica, którą odebrał kilka dni przed startem, żeby zaliczyć jeszcze ostatnie testy na miejscu. To będzie nie tylko pierwszy start jego pierwszy od 3 lat start w Zjednoczonych Emiratach Arabiskich, ale także pierwszy krok i  pierwszy poważny sprawdzian na drodze do upragnionego Dakaru 2020.

Jedyny Polak w stawce

„Jest to pierwszy mój start w zawodach tej rangi od 3 lat. Wracam na pustynię i do zawodowego ścigania na najwyższym poziomie. Ważne by dobrze i bez żadnych kontuzji wejść w sezon. Jestem bardzo mocno zmotywowany i gotowy by podjąć się kolejnego wyzwania”- mówił przed startem Kuba Piątek.

Kuba Piątek

Kuba będzie jedynym polskim motocyklistą na starcie Rajdu Dubaju, ale obiecuje, że będzie skrupulatnie relacjonował wydarzenia prosto z pustyni. Jeżeli chcecie wiedzieć, co u niego słychać, zaglądajcie na Instagrama Kuby!


REKLAMAREKLAMA


 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Fura odebrana, ruszamy na testy!✊Powiem wam…jest podnieta? #dubai #rally #tests #new #bike #first #competition #worldcup @tomskibms @husqvarna1903 #LetsMakeFriday

Post udostępniony przez Welcome to my MOTOworld ?? (@kuba.piatek)

KOMENTARZE


REKLAMA