fbpx
A password will be e-mailed to you.

Weź udział w plebiscycie „Świata Motocykli” i w konkursie na najlepsze hasło reklamowe dla naszego miesięcznika! Już po raz ósmy wybieramy najciekawsze motocykle nadchodzącego sezonu.

Głosujemy na najlepsze w następujących kategoriach: sportowe, sportowo-turystyczne, turystyczne, naked bike i classic, enduro i supermoto, cruisery i choppery, klasa 125 oraz skutery. Motocykl, który uzyska bezwzględnie największą liczbę głosów, zdobędzie tytuł Grand Prix czytelników.

Biorąc udział w głosowaniu masz szansę na fantastyczne nagrody! Do wygrania motocykl BMW G310R oraz kamera sportowa TomTom Bandit, komplet kurtka i spodnie Modeka Kolumbus, męska kurtka skórzana Modeka Member, damska kurtka skórzana Modeka Kalea Lady, buty Stylmartin Melbourn, rękawice Dane Tyril, pięć kurtek Rollef Liverpool oraz voucher na pobyt weekendowy w Gęsim Zakręcie w Bieszczadach.

Listę motocykli nominowanych w poszczególnych kategoriach prezentujemy w czterech kolejnych edycjach Świata Motocykli, zaczynając od numeru 3/2016, i równocześnie na naszej stronie internetowej www.swiatmotocykli.pl.

Aby zagłosować i wziąć udział w konkursie należy:

1. Wybrać motocykl z odpowiedniej kategorii, na który chce się oddać glos. Jego numer (niezbędny do wysłania wiadomości) znajdziesz przy zdjęciu pojazdu, obok jego nazwy.

2. Zaproponować hasło reklamowe dla miesięcznika ”Świat Motocykli„

Swoje zgłoszenie (numer motocykla + hasło) wysłać SMS-em na numer 72466 (koszt 2, 46 zł z VAT). Treść powinna brzmieć: mot.X.Y gdzie X to numer motocykla, na który głosujesz, a Y to treść hasła reklamowego. Przykładowy sms z głosem na motocykl nr 1 mógłby wyglądać: mot.1.swiatmotocyklinumerjedenwsrodczasopismmotocyklowych. Maksymalna liczba znaków – 160. Na Wasze zgłoszenia czekamy od 17.02.2016 od godziny 00:01 do dnia 15.06.2016 do godziny 23:59.

72466

Pełen regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ.

Kategorie plebiscytu Motocykl Roku 2016:

sportowe

sportowo-turystyczne

turystyczne

naked bike, classic

enduro i supermoto

choppery i cruisery

klasa 125 ccm

skutery

KOMENTARZE