fbpx
A password will be e-mailed to you.

Cenne nagrody czekają! Do 29 czerwca możecie jeszcze głosować na najlepsze hasło reklamowe dla Świata Motocykli.

Przypominamy, że jeszcze tylko do 29 czerwca potrwa głosowanie na najlepsze hasła jakie zostały wyłonione podczas poprzednich etapów naszego plebiscytu. Osoba, która Waszym zdaniem wymyśliła najciekawsze z nich zgranie motocykl BMW F 800 R! Kolejne czternaście podzieli między sobą następujące nagrody: kurtka i spodnie tekstylne Dane, kurtka męska Fuego, kurtka damska Sienna Lady, trampki motocyklowe Lane, kask Airoh Movement, urządzenie do nawigacji Tom Tom, rękawice Touch, kask FG-ST, gogle Fox, minitank, rękawice Thermo Tech, jeansy motocyklowe Hornet oraz bluzę i spodnie offroad.

Listę 30 wybranych przez jury haseł, na które możecie głosować znajdziecie TUTAJ. Pomóżcie znajomym, którzy zakwalifikowali się do tego etapu głosowania i wyślijcie odpowiedni SMS już dzisiaj!

Głosowanie odbywa się za pomocą wiadomości SMS o treści „haslo.numer hasla” wysłanej pod numer 72466, gdzie „haslo” oznacza słowo „haslo”, a „numer hasla” to numer przypisany hasłu. Koszt wiadomości ponoszony przez zgłaszającego to 2 zł + 23% VAT, tj. 2,46 zł brutto. Przykład: oddając głos na hasło oznaczone w ogłoszeniu numerem 1 należy wysłać SMS o treści: „haslo.1” pod nr 72466. Zgodnie z regulaminem głosowanie potrwa do 29 czerwca 2015.

KOMENTARZE