fbpx
A password will be e-mailed to you.

Jeszcze tylko dzisiaj i jutro możecie wysyłać sms-y i głosować na Motocykl Roku 2015. Korzystajcie z ostatniej szansy na zgarnięcie BMW F 800 R!

Oprócz nagrody głównej, którą jest motocykl BMW możecie także wygrać fantastyczne nagrody w postaci odzieży motocyklowej renomowanych marek! Głosujemy na najlepsze w następujących kategoriach: sportowe, sportowo-turystyczne, turystyczne, naked bike i classic, enduro i supermoto, cruisery i choppery, maksiskutery i motorowery. Motocykl, który uzyska bezwzględnie największą liczbę głosów, zdobędzie tytuł Grand Prix czytelników.

Przypominamy, że aby zagłosować i wziąć udział w konkursie, należy:

1. Wybrać z odpowiedniej kategorii jeden motocykl, na który chce się oddać głos. Jego numer (niezbędny do wysłania wiadomości) znajdziecie w podpisie do zdjęcia obok nazwy.

2. Zaproponować hasło reklamowe dla miesięcznika ”Świat Motocykli„.

3. Swoje propozycje (numer motocykla + hasło) wysłać SMS-em na numer: 72466 (2 zł + VAT). Treść powinna brzmieć: mot.(numer motocykla).(treść hasła reklamowego). Przykładowy SMS z głosem na motocykl nr 1 mógłby wyglądać: mot.1.przygoda ktora nigdy sie nie konczy. Maksymalna liczba znaków – 160, nie należy używać polskich liter. Szczegółowy opis nagród i regulamin plebiscytu są dostępne w siedzibie organizatora. Regulamin.

KOMENTARZE