fbpx
A password will be e-mailed to you.

Przypominamy, że jeszcze do 13 maja możecie głosować w naszym plebiscycie na Motocykl Roku 2015. Nagrody czekają!

Od stycznia na łamach gazety oraz na www.swiatmotocykli.pl prezentowaliśmy Wam kategorie motocykli, na które możecie głosować: sportowe, sportowo-turystyczne, turystyczne, naked bike i classic, enduro i supermoto, cruisery i choppery, maksiskutery i motorowery.

Przypominamy, że głosowanie nadal trwa jednak termin zakończenia tegorocznego plebiscytu zbliża się wielkimi krokami. Wybierajcie zatem motocykle i skutery, które Waszym zdaniem powinny zostać nagrodzone! Maszyna, która uzyska bezwzględnie największą liczbę głosów, zdobędzie tytuł Grand Prix czytelników.

Biorąc udział w głosowaniu masz szansę na fantastyczne nagrody! Do wygrania motocykl BMW F 800 R oraz kurtka i spodnie tekstylne Dane, kurtka męska Fuego, kurtka damska Sienna Lady, trampki motocyklowe Lane, kask Airoh Movement, urządzenie do nawigacji Tom Tom, rękawice Touch, kask FG-ST, gogle Fox, minitank, rękawice Thermo Tech, jeansy motocyklowe Hornet oraz bluzę i spodnie offroad.

Przypominamy, że aby zagłosować i wziąć udział w konkursie, należy:


REKLAMAREKLAMA


1. Wybrać z odpowiedniej kategorii jeden motocykl, na który chce się oddać głos. Jego numer (niezbędny do wysłania wiadomości) znajdziecie w podpisie do zdjęcia obok nazwy.

2. Zaproponować hasło reklamowe dla miesięcznika ”Świat Motocykli„.

3. Swoje propozycje (numer motocykla + hasło) wysłać SMS-em na numer: 72466 (2 zł + VAT). Treść powinna brzmieć: mot.(numer motocykla).(treść hasła reklamowego). Przykładowy SMS z głosem na motocykl nr 1 mógłby wyglądać: mot.1.przygoda ktora nigdy sie nie konczy. Maksymalna liczba znaków – 160, nie należy używać polskich liter. Szczegółowy opis nagród i regulamin plebiscytu są dostępne w siedzibie organizatora. Regulamin.

KOMENTARZE

REKLAMA