fbpx
A password will be e-mailed to you.

Weź udział w plebiscycie „Świata Motocykli” i w konkursie na najlepsze hasło reklamowe dla naszego miesięcznika! Już po raz piąty wybieramy najciekawsze motocykle nadchodzącego sezonu.

Głosujemy na najlepsze w następujących kategoriach: sportowe, sportowo-turystyczne, turystyczne, naked i classic, enduro, supermoto, cruisery i choppery, maksiskutery i motorowery. Motocykl, który uzyska bezwzględnie największą liczbę głosów, zdobędzie tytuł Grand Prix czytelników.

Biorąc udział w głosowaniu masz szansę na fantastyczne nagrody! Do wygrania motocykl BMW F 800GT oraz spodnie z bluzą firmy FOX, kurtka MODEKA Fluotech, kurtka MODEKA Kim Lady, jeansy MODEKA, rękawice MODEKA, rękawice HELD, torba SW-MOTECH, kask HJC, kurtka REBELHORN i kurtka RST.

Listę motocykli nominowanych w poszczególnych kategoriach prezentujemy w czterech kolejnych edycjach Świata Motocykli, zaczynając od numeru 3/2013, i równocześnie na naszej stronie internetowej www.swiatmotocykli.pl.

Aby zagłosować i wziąć udział w konkursie, należy:

1. Wybrać z odpowiedniej kategorii jeden motocykl, na który chce się oddać głos. Jego numer (niezbędny do wysłania wiadomości) znajdziecie w podpisie do zdjęcia obok nazwy.

2. Zaproponować hasło reklamowe dla miesięcznika „Świat Motocykli”.

3. Swoje propozycje (numer motocykla + hasło) wysłać SMS-em na numer: 7368 (3 zł + VAT). Treść powinna brzmieć: SM.(numer motocykla).(treść hasła reklamowego). Przykładowy SMS z głosem na motocykl nr 1 mógłby wyglądać: SM.1.przygoda ktora nigdy sie nie konczy. Maksymalna liczba znaków – 160, nie należy używać polskich liter. Szczegółowy opis nagród i regulamin plebiscytu są dostępne w siedzibie organizatora. Regulamin.

Zobacz kategorie:
motocykl sportowy

motocykl sportowo-turystyczny
motocykl turystyczny
naked i classic
enduro
supermoto
cruisery i choppery
maksiskutery

motorowery

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KOMENTARZE