fbpx
A password will be e-mailed to you.

Zasada jest prosta: Ty wybierasz pojazd, specjaliści z Motosalon24.pl negocjują za Ciebie ostateczną cenę zakupu.REKLAMA Oferta jest przeznaczona głównie dla tych, którzy nie mają czasu na ,,zwiedzanie” salonów dealerskich, ale też nie czują się pewnie w sytuacjach bezpośrednich negocjacji. Nie tracąc czasu, nerwów i pieniędzy na podróże czy telefony do salonów teraz wszystko można załatwić […]

Zasada jest prosta: Ty wybierasz pojazd, specjaliści z Motosalon24.pl negocjują za Ciebie ostateczną cenę zakupu.


REKLAMA

Oferta jest przeznaczona głównie dla tych, którzy nie mają czasu na ,,zwiedzanie” salonów dealerskich, ale też nie czują się pewnie w sytuacjach bezpośrednich negocjacji. Nie tracąc czasu, nerwów i pieniędzy na podróże czy telefony do salonów teraz wszystko można załatwić nie wychodząc z domu. Dopiero, kiedy fachowcy z Motosalon24.pl uzyskają dla Klienta satysfakcjonującą cenę udaje się on do dealera, gdzie dokonuje zakupu wymarzonego pojazdu.

Platforma Motosalon24.pl należy do firmy Autodirect S.A. W ramach portfolio spółki od lutego 2011 roku działa również platforma handlowa 

, specjalizująca się w negocjowaniu wysokich rabatów w imieniu Klientów i umożliwiająca zamówienie dowolnego, nowego samochodu przez Internet lub telefon.


REKLAMAREKLAMA


Na stronach obu wspomnianych portali można skorzystać też z zakładek oferujących pojazdy znajdujące się na stokach dealerskich, które dostępne są od ręki, a także pojazdy stanowiące Hot Ofertę, czyli super promocje dostępne w określonym krótkim terminie.

Dla zainteresowanych dostępne są także akcesoria samochodowe i motocyklowe.

KOMENTARZE

REKLAMA