fbpx
A password will be e-mailed to you.

Z grawitacją i podmuchami wiatru igrał nasz najlepszy zawodnik i reprezentant na Mistrzostwa – Bartek Ogłaza. O cyklu Mistrzostw Świata, kwestiach organizacyjnych, konstrukcji toru, zaletach organizowania takich wydarzeń w nowoczesnych obiektach oraz wreszcie o konkurencjach NIGHT of the JUMPs, wśród których w Polsce poza Freestyle’m zobaczymy Highest Air oraz otoMoto Race&Style opowiadali: wiceprezes PZM Michał […]

Z grawitacją i podmuchami wiatru igrał nasz najlepszy zawodnik i reprezentant na Mistrzostwa – Bartek Ogłaza. O cyklu Mistrzostw Świata, kwestiach organizacyjnych, konstrukcji toru, zaletach organizowania takich wydarzeń w nowoczesnych obiektach oraz wreszcie o konkurencjach NIGHT of the JUMPs, wśród których w Polsce poza Freestyle’m zobaczymy Highest Air oraz otoMoto Race&Style opowiadali: wiceprezes PZM Michał Sikora, rzecznik prasowy ERGO ARENY Bartosz Tobieński, właściciel firmy Sportainment która jest promotorem NOTJ w Polsce Przemysław Szymański, oraz zawodnicy: Bartek Ogłaza i specjalnie zaproszony z Czech Petr Pilat.
Po części oficjalnej wszyscy udali się przed wejście główne do budynku PKOL, gdzie już przygotowane czekało lądowisko i rampa. Pierwotnie razem z Bartkiem m iał wystąpić także Michał Daciuk. Niestety problemy z motocyklem podczas treningu i w efekcie twarde lądowanie wykluczyły tego utalentowanego zawodnika z dalszej części pokazu.
Bartek zmagając się z podmuchami wiatru o różnym natężeniu dał pokaz wypełniony niesamowitymi ewolucjami szybując na tle olimpijskiego logo. Zaproszeni goście oraz licznie zgromadzeni widzowie odwiedzający PKOL każdy trick nagradzali gromkim aplauzem. Widać było wyraźnie, że wyczyny Bartka wywoływały najróżniejsze emocje od niedowierzania po bezgraniczny zachwyt.

Odliczanie do polskiej edycji nabiera tempa! Czasu na zakup biletów coraz mniej, więc jeśli jeszcze ich nie macie, spieszcie się aby zdobyć najlepsze miejsca i nie przeoczyć najbardziej ekscytującego wydarzenia roku!
Bilety już od 69,00 zł. Organizator dla chętnych przygotował również specjalne pakiety grupowe przy zakupie powyżej 10 biletów 15% zniżki, przy zakupie powyżej 20 biletów 30% zniżki oraz pakiety VIP w cenie 415,00 zł. Wszystkie wejściówki są dostępne w sprzedaży na stronie: www.eventim.pl oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży Empik, Media Markt, Saturn na terenie całego kraju.

Advertisement
KOMENTARZE
Advertisement