fbpx
A password will be e-mailed to you.

Celem przedsięwzięcia, organizowanego przez Biuro Prewencji i Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji, jest promowanie bezpieczeństwa w ruchu drogowym motocyklistów oraz kształtowanie postaw świadomego i bezpiecznego kierowania pojazdami. Adresatami pikniku są przede wszystkim motocykliści, ale również inni uczestnicy ruchu drogowego – kierowcy, rowerzyści oraz piesi. W programie znajdą się atrakcje edukacyjne zarówno dla dorosłych, jak i […]

Celem przedsięwzięcia, organizowanego przez Biuro Prewencji i Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji, jest promowanie bezpieczeństwa w ruchu drogowym motocyklistów oraz kształtowanie postaw świadomego i bezpiecznego kierowania pojazdami. Adresatami pikniku są przede wszystkim motocykliści, ale również inni uczestnicy ruchu drogowego – kierowcy, rowerzyści oraz piesi.

W programie znajdą się atrakcje edukacyjne zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci i młodzieży, przygotowane m.in. przez Policję, Państwową Straż Pożarną, Żandarmerię Wojskową i Straż Graniczną.

Uroczystym rozpoczęciem pikniku będzie przejazd motocyklami z Placu Teatralnego pod Stadion Narodowy, w którym wezmą udział m.in. policjanci ruchu drogowego z całej Polski. Przejazd odbędzie sie ulicami: Pl. Teatralny, Wierzbowa, Pl. Piłsudskiego, Królewska, Marszałkowska, Rondo Romana Dmowskiego, Al. Jerozolimskie, Rondo de Gaulle’a, Al. Poniatowskiego, Wyb. Szczecińskie, Siwca, Błonie Stadionu Narodowego. Zbiórka motocyklistów o godz. 10.00.

KOMENTARZE