fbpx
A password will be e-mailed to you.

Tęsknisz za wyścigami MotoGP? Mamy dla Ciebie dobrą informację. Chociaż na prawdziwe wyścigi MotoGP będziemy jeszcze musieli trochę poczekać, to już jutro startuje polska liga eMotoGP!

Wirtualne wyścigi motocyklowe to nie tylko doskonała zabawa dla samych zawodników, ale również świetny substytut prawdziwych zmagań dla fanów wyścigów motocyklowych, którzy w ostatnim czasie skazani są na męki związane z odkładaniem inauguracji sezonu MotoGP.

Liga eMotoGP na ekranach komputerów, smartfonów i telewizorów

Jak to możliwe? Już jutro na platformie YT, będziemy mogli oglądać wyścigi 33 najszybszych graczy, którzy będą się ze sobą walczyć podczas 10 wirtualnych wyścigów. Liga eMotoGP składa się z trzech grup, w których gracze zostali sklasyfikowani na podstawie czasówek osiągniętych w 25 kwietnia podczas kwalifikacji. Dla najlepszych zawodników sezonu, organizator przewidział ciekawe nagrody, w tym wyjazd na szkolenie motocyklowe na torze Słomczyn o wartości 400 zł oraz wejściówkę VIP na jedną z rund Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostw Polski na torze Poznań!

Wirtualne wyścigi obejrzysz tutaj!

 

Polska Liga eMotoGP na PlayStation4 to inicjatywa Kacpra Jarosza oraz Maksa Borówki, którzy chcą stworzyć widowisko, które choć trochę będzie substytutem prawdziwych wyścigów. Co ciekawe takie akcje doceniają sami zawodnicy, którzy coraz częściej spotykają się na wirtualnym torze i ścigają się ze swoimi prawdziwymi rywalami.

Przed nami pierwszy sezon ligowy, organizatorzy w tym roku postawili na już dostępną wersję gry, MotoGP 19. W zabawie może wziąć udział każdy kto posiada swoją wersję gry oraz konsolę PlayStation4. Wszystko rozpocznie się od sesji kwalifikacyjnych na wirtualnym torze w „Katarze” – start już 25 kwietnia. Pierwszy wyścig 9 maja!

KOMENTARZE