fbpx
A password will be e-mailed to you.

Motopub zaprasza wszystkich chętnych (nie tylko motocyklistów), którzy chcą się nauczyć, jak prawidłowo zachować się i pomagać poszkodowanym w wypadkach drogowych.

Szkolenie będzie polegało na praktycznych ćwiczeniach: resuscytacja, prawidłowe zdejmowanie ubrań motocyklowych i kasku, obchodzenie się z poszkodowanym – co można, a czego nie powinno się robić w tej trudnej sytuacji.

Wszystko to odbędzie się pod okiem licencjonowanego ratownika medycznego z bogatym doświadczeniem (sędzia zawodów ratownictwa medycznego, instruktor ratownictwa medycznego w tym ratownictwa na polu walki – szkolenia AT, jak również ratownictwa medycznego na wodzie).

Szkolenie rozpocznie się w niedzielę 25 sierpnia o 13, a zakończy o 19. Później organizatorzy zapraszają na koncert zespołu Obywatel NIP. W przerwie koncertu wśród uczestników szkolenia zostaną rozlosowane nagrody, m.in. vouchery na serwis motocykla (Auto Kras Suzuki), vouchery na jazdę doszkalającą (Rzońca), vouchery na jazdy testowe wybranymi motocyklami marki BMW (BMW Auto-Breczko).

Szkolenie w Motopubie przy ul. Młynowej 14 w Białymstoku jest bezpłatne i dostępne dla wszystkich chętnych. Nie ma potrzeby wcześniejszej rezerwacji.

KOMENTARZE

Nie ma więcej wpisów