fbpx
A password will be e-mailed to you.

Piaggio podwaja korzyści przy zakupie maszyny Piaggio MP3! Dla wszystkich wahających się, czy nabyć model MP3, producent przygotował ciekawą ofertę – do każdego zakupu dorzuca voucher o wartości nawet 1000 zł na wyjątkowy prezent!

Skutery Piaggio z serii MP3 na dobre zagościły na ulicach naszych polskich miast. Stanowią niezwykłą mieszankę mocy, nieporównywalnie większej od zwykłej 125-tki, a także stabilności i bezpieczeństwa. Piaggio MP3 to niezwykły pojazd nie tylko ze względu na swoje dwa przednie koła. To skuter, który można prowadzić z prawem jazdy kat. B.

Obecnie, tuż przed powrotem z urlopów, w przeddzień powrotu wrześniowych korków warto rozważyć korzyści płynące z jego mobilności, a z obecną promocją będą to dwie korzyści w jednym. Do 31.10.2021 każdy, kto kupi w autoryzowanym punkcie nowy skuter z serii MP3 otrzyma specjalny Voucher do wykorzystania na www.wyjatkowyprezent.pl, a jego wartość będzie zależna od pojemności wybranego trójkołowca. Warto nadmienić, że Piaggio mnoży to razy dwa!

Piaggio MP

  • Kupując MP3 300 otrzymasz Voucher o wartości aż 600 zł!;
  • MP3 400 to Voucher o wartości 800 zł;
  • a MP3 500 obdarowane zostanie Voucherem o wartości aż 1000 zł!

Wszystkie Vouchery zrealizować można na www.wyjatkowyprezent.pl wybierając dowolną atrakcję spośród 3500 dostępnych w ponad 5000 różnego rodzaju wariantach na terenie całego kraju! Otrzymując Gift Card wkroczysz do świata niezapomnianych emocji i przeżyć. Od Ciebie zależy jak go wykorzystasz.

Korzystaj zatem z fantastycznych doznań i pełnej mobilności z Piaggio MP3, a także ciesz się mnóstwem doznań dzięki wyjatkowyprezent.pl! To dwie korzyści przy jednej decyzji!

Nie czekaj i już teraz sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy salon sprzedaży Piaggio.

Pełny regulamin i warunki promocji dostępne są na stronie www.piaggiopolska.plPiaggio MP

KOMENTARZE