fbpx
A password will be e-mailed to you.

PIAGGIO MP3 300 można teraz nabyć w pakiecie z dwuletnim serwisem oraz przedłużoną do czterech lat gwarancją! Jeśli dodać do tego, że maszyną można poruszać się na prawo jazdy kat. B, całość prezentuje się naprawdę dobrze!

Piaggio MP3 to rewolucyjny pojazd, który dostępny jest również dla nie-motocyklistów. Nie potrzeba na niego prawka na motocykl, a swoimi możliwościami taki właśnie przypomina. Jego unikalne wartości docenili już Francuzi, Włosi i Niemcy, gdzie pojazd ten sprzedaje się najlepiej.

Wygoda, komfort i moc! To jest to, czego można się spodziewać po Piaggio z serii MP3. Jeździ się nim niczym jednośladem, podobnie omija korki (co już niejednokrotnie udowodniono w testach), ale ma się zapas mocy nieporównywalnie większy od zwykłych modeli z silnikami o pojemności 125 ccm.

Warto przypomnieć, że na rynku polskim dostępne są trzy modele MP3: o pojemności 500 ccm, który posiada bieg wsteczny do łatwiejszego manewrowania; MP3 400, nowość na rok 2021 oraz właśnie najbardziej kompaktowa wersja 300 ccm. Wszystkie dostępne na prawo jazdy kat. B!Teraz kupując Piaggio MP3 300 lub MP3 300 Sport z roczników 2020-2021 otrzymacie bardzo atrakcyjny pakiet bezpieczeństwa, który oprócz standardowych trzech kół tego pojazdu, gwarantuje serwis tego pojazdu przez pierwsze dwa lata gratis* oraz przedłużoną gwarancję producenta do czterech lat.

Dzięki temu utrzymamy nasz skuter w nienagannym stanie przez dłuższy czas, bez ponoszenia kosztów.

Zachęcamy do odwiedzenia strony www.piaggiopolska.pl lub autoryzowanych dealerów Piaggio. Warto również wejść na stronę http://www.testride.pl/pl/ i zapisać się na jazdę testową.

*Serwis obejmuje tylko wymagane przeglądy, które są potrzebne do utrzymania gwarancji. Wszystkie pozostałe i dodatkowe czynności serwisowe nie są objęte promocją.

KOMENTARZE