fbpx
A password will be e-mailed to you.

Z początkiem listopada wystartowała akcja „Zimowy przegląd w ASO Honda”. W jej ramach właściciele japońskich maszyn będą mogli wykonać czynności serwisowe i poważniejsze naprawy w bardzo atrakcyjnych cenach. W akcji biorą udział wszystkie autoryzowane stacje obsługi motocykli marki Honda.

Honda zaprasza swoich klientów na zimowy przegląd do sieci autoryzowanych dealerów motocyklowych.

W okresie jesienno-zimowym serwisy motocyklowe są znacznie mniej obłożone pracą, w związku z czym klienci mogą skorzystać z ich usług sprawnie, bez kolejek, stresu i w dogodnym dla siebie terminie. Jest to zatem idealny czas, by przygotować swój motocykl do kolejnego sezonu, tym bardziej, że Honda przygotowała atrakcyjną ofertę dla wszystkich, którzy zdecydują się na wizytę w serwisie właśnie teraz.

Do 15 stycznia 2022 roku użytkownicy motocykli marki Honda, odwiedzając autoryzowaną stację obsługi, otrzymają 25-procentowy rabat na usługi serwisowe, oryginalne części zamienne oraz oryginalny olej Hondy. Warto pamiętać, że wymiana przepracowanego oleju w silniku przyczyni się do lepszej ochrony jego elementów podczas zimowego przestoju motocykla.

W akcji „Zimowy przegląd w ASO Honda” biorą udział wszystkie autoryzowane stacje obsługi motocykli tej marki. Promocje wystartowały z początkiem listopada.

KOMENTARZE