fbpx
A password will be e-mailed to you.

Zespół Pazera Racing będzie jedną z atrakcji zaplanowanych na najbliższy weekend targów Warsaw Motorcycle Show. Jego zawodnicy będą w trakcie imprezy zbierać pieniądze na pomoc dla Bruna i Ksawerego Sochackich, bliźniaków chorych na mukowiscydozę.

Motocykle zespołu Pazera Racing, ponad 200-konna Yamaha R1 w specyfikacji Superbike i Yamaha R6 w specyfikacji Superstock 600, pojawią się na stoisku Yamaha Motor Polska, na którym dołączą do nich także zawodnicy; 11-krotny mistrz Polski Paweł Szkopek, ubiegłoroczny mistrz Polski klasy Superbike oraz Patryk Pazera, aktualny wicemistrz Polski Superstock 600.

Na stoisku znajdzie się także specjalnie przygotowany zbiornik paliwa z Yamahy R1, z którego Szkopek i Pazera Racing korzystali w ubiegłym roku podczas startu w mistrzostwach świata World Superbike na niemieckim Lausitzringu. Do baku fani motocykli będą mogli wrzucać pieniądze na pomoc dla Bruna i Ksawerego.

Pomóc braciom Sochackim mogą także ci, którym nie uda się odwiedzić w ten weekend Warsaw Motorcycle Show w podwarszawskim Nadarzynie. W tym celu można przekazać 1% podatku za pośrednictwem Fundacji Pomocy Rodzinom i Chorym na Mukowiscydozę Matio, KRS 0000097900 (cel szczegółowy: Bruno Sochacki) lub przekazać darowiznę na indywidualne subkonto Bruna w Fundacji Matio: 55 2490 0005 4530 7261 9403, koniecznie z dopiskiem „Dla Bruna Sochackiego” w tytule przelewu.

KOMENTARZE