fbpx
A password will be e-mailed to you.

Na rajdzie czeka na Was mnóstwo pozytywnie zakręconych ludzi a przy odrobinie szczęścia również cenne nagrody. Zapraszamy Wszystkich motocyklistów z żyłką turysty do wzięcia udziału w cyklu rajdów a może nawet w amatorskim Grand Prix Rajdów Turystycznych na Orientację 2018. Rywalizacja odbywa się w różnych zakątkach kraju w dwóch kategoriach: Road i Adventure.REKLAMA Cykl imprez […]

Na rajdzie czeka na Was mnóstwo pozytywnie zakręconych ludzi a przy odrobinie szczęścia również cenne nagrody. Zapraszamy Wszystkich motocyklistów z żyłką turysty do wzięcia udziału w cyklu rajdów a może nawet w amatorskim Grand Prix Rajdów Turystycznych na Orientację 2018. Rywalizacja odbywa się w różnych zakątkach kraju w dwóch kategoriach: Road i Adventure.


REKLAMA

Cykl imprez napędza napędza Yamaha, Świat Motocykli objął patronat medialny

Szczegóły i terminy imprez znajdziecie w naszym kalendarzu i na stornie organizatora:

III Bieszczadzki Rajd Motocyklowy „Wilcza Sfora” napędzany przez Yamaha,

Miejsce: Bieszczady, Pałac w Olszynie (24) 25-27, maja 2018

Rajd Bieszczadzki

Bieszczadzki Rajd Motocyklowy „Wilcza Sfora” to obowiązkowy obowiązkowy punkt na rozpoczęcie sezonu. Bieszczady od dawna jak magnes przyciągają motocyklistów z całej polski, którzy pielgrzymują w to miejsce niczym Peter Fonda z Easy Rider-a w poszukiwaniu wolności. Impreza zyskała już grono swoich fanów i co roku ich przybywa. Na miejscu na uczestników czekają dwie trasy do wyboru. Dla wielbicieli gładkich asfaltów polecamy wybór trasy ROAD.

Miłośników jazdy po bezdrożach zapraszamy na szlak ADVENTURE. Obie trasy zabiorą Was w malowniczą podróż po dzikich i nieodkrytych jeszcze zakątkach Bieszczad. Ciekawe konkurencje jak i atrakcje turystyczne przygotowywane na trasie przejazdu uprzyjemnią Wasz przejazd.
Impreza ta zaliczana jest do Grand Prix 2018 Amatorskich Turystycznych Rajdów Motocyklowych na Orientację

North-South Poland Touristic Rally powered by Yamaha 2018

Miejsce: Ściana Wschodnia – Polska, 15-20 czerwca 2018

NSP

North-South Poland Touristic Rally power by Yamaha 2018 to rajd wędrowny po bezdrożach wzdłuż wschodniej granicy Polski. Rajd imponuje już w samych liczbach: 5 dni zabawy, 4 dni zmagań na czterech etapach rajdu po 250 km dziennie, 5 różnych tajemniczych lokalizacji noclegów i prawie 1000km szutrowo-polnych jak i leśnych tras dla ciężkich turystycznych motocykli typu enduro. Jedyna taka impreza wędrowna w


REKLAMAREKLAMA


IV Paszków Rally napędzany przez Yamaha

Miejsce: Kotlina Kłodzka, 31 sierpnia – 02 września 2018

Rajd Paszków

IV Paszków Rally napędzany przez Yamaha wystartuje na zakończenie wakacji na przełomie sierpnia i września. Dla czego warto przyjechać do Kotliny Kłodzkiej na rajd? Są co najmniej dwa powody. Pierwszy jest taki, że jest to nadal jedyny transgraniczny rajd w naszym kraju. Jego trasa prowadzi zarówno po Polskiej jak i Czeskiej stronie granicy. Drugi to taki iż jest to finał zmagań Grand Prix 2018 Amatorskich Turystycznych Rajdów Motocyklowych na Orientację z bardzo cennymi nagrodami. Ale większość uczestników przyjeżdża tu głównie dla krętych górskich dróg i wspaniałych widoków.

Impreza zaliczana do Grand Prix 2018 Amatorskich Turystycznych Rajdów Motocyklowych na Orientację

TRAK 2018 napędza Yamaha, czyli Turystyczny Rajd Asfaltowo Krajoznawczy napędzany przez Yamaha

Miejsce: Dolny Śląsk, 27-30 września 2018

TRAK

TRAK to wędrowny rajd po drogach asfaltowych otwarty dla wszystkich motocyklistów na wszelakich motocyklach. Trzy dni i ponad 300km włóczęgi po najpiękniejszych zakątkach regionu. Odkryj tajemniczy Dolny Śląsk. Rywalizację połączono ze zwiedzaniem – najlepsi zawodnicy otrzymają cenne nagrody. Wieczorne ogniska, biesiady zapewnią odpowiedni nastrój. Nie przegap ostatniej imprezy w sezonie!

Jak widzicie kolejny sezon zapowiada się niezwykle ciekawie! Tego typu spotkania to nie tylko ściganie i zwiedzanie. To przede wszystkim doskonały moment do spotkania się z ludźmi, wymiany doświadczeń, poznania, a przede wszystkim doskonały pretekst do spędzenia dłuższej chwili na świeżym powietrzu. Nas nie trzeba namawiać. Odwiedzimy te imprezy, weźmiemy udział w rajdach i przygotujemy, specjalnie dla Was mega relację! Już nie możemy się doczekać!

KOMENTARZE


REKLAMA