fbpx
A password will be e-mailed to you.

Toprak Razgatlioglu i Andrea Locatelli wchodzą w sezon 2021 serii World Superbike z nowym sponsorem w swojej ekipie Pata Yamaha – od teraz na Yamahach R1 pojawią się loga BRIXX.

Na rok 2021 ekipa Pata Yamaha postawiła na mocny skład i nowe rozdanie. Zwłaszcza, że w poprzednim sezonie Yamaha była zaledwie trzecia w klasyfikacji generalnej z ponad 60-punktową stratą do Kawasaki. 

Liderem ekipy zostaje Toprak Razgatlioglu, który w zeszłym roku sięgnął po trzy zwycięstwa w WSBK i w sumie zajął bardzo dobre, czwarte miejsce w klasyfikacji generalnej. Po odejściu Michaela van der Marka do BMW, do Turka dołącza mistrz świata Supersportów, Andrea Locatelli. W 2021 roku wygrał on w sumie 11 z 15 rozegranych wyścigów!

Teraz ekipa zmienia też jednego ze sponsorów i startować będzie pod nazwą Pata Yamaha with BRIXX WSBK. BRIXX to producent oprogramowania komputerowego. „Te czerwone barwy BRIXX odświeżą nieco wygląd naszych oficjalnych Yamach R1 WorldSBK i mamy nadzieję, że wspólnie wejdziemy na najwyższy stopień podium” – przyznał szef zespołu Paul Denning.

Teraz zawodników WSBK czekają jedyne oficjalne testy przed sezonem 2021, który ma wystartować pod koniec maja rundą w Aragonii.

KOMENTARZE