fbpx
A password will be e-mailed to you.

Pass2Ride to nowy warszawski sklep dla motocyklistów. Otwarcie w sobotę 23 marca. Będzie konferencja prasowa, na którą właściciele zapraszają nie tylko dziennikarzy.

Jednym z gości na otwarciu będzie Tomek Kulik ze szkoły doskonalenia jazdy Kulikowisko, który opowie o technice jazdy, a także podpowie, jak odpowiednio spakować się na wyjazd i jakie narzędzia zabrać ze sobą.

Jarosław Kornacki (specjalista od szwedzkiej odzieży Halvarssons i Lindstrands) przybliży działanie nowych technologii odzieżowych – Cool Systemu, Outlast’u i opowie o materiale, jakim jest Hi-Art. Pomoże również dopasować odzież do sylwetki.

Organizatorzy konferencji zapowiadają również opowieści o wyprawach motocyklowych z austriackim Edelweissem i prezentację działania nawigacji firmy Garmin. Możemy spodziewać się instrukcji, jak sprawnie spakować się na wyjazd i wyposażyć motocykl w akcesoria firmy Touratech. Będzie można również przymierzyć odzież takich marek, jak Companero czy Revit. Szwedzka marka Boblbee zaprezentuje plecaki czy tankbagi, w których można łatwo i bezpiecznie przewieźć laptopa czy też sprzęt fotograficzny.

Wyroby tych i wielu innych firm, jak np. Shoei, Schuberth, X-Lite, Daytona, Boblbee, Scala Rider czy Motorex znajdą się w stałej sprzedaży w Pass2Ride.

Salon Pass2Ride znajduje się w Warszawie przy ul. Puławskiej 579. Otwarcie w sobotę 23 marca o godz. 11.

KOMENTARZE