fbpx
A password will be e-mailed to you.

W nadchodzącym sezonie kibice ponownie będą mieli okazję ekscytować się rywalizacją najlepszych żużlowych par. Pierwsza z nich odbędzie się, tradycyjnie już, na toruńskiej MotoArenie 2 kwietnia br.

Hancock, Holder, Hampel, Pedersen, Sajfutdinow, Przedpełski, Zmarzlik, to tylko niektóre nazwiska, które przyciągają na stadiony kibiców na całym świecie. W Grodzie Kopernika powalczą o pierwsze punkty do klasyfikacji generalnej cyklu.

Najtańsze wejściówki na te zawody kosztują zaledwie 1 PLN. „Chcemy na pary ściągnąć pary, dlatego do każdego biletu normalnego można dokupić bilet ulgowy za symboliczną złotówkę. Obiecujemy, że nikt się nie zawiedzie” – mówi Karol Lejman z firmy One Sport, organizatora cyklu SBP.

Bilety, które w sprzedaży dostępne są od 1 marca, można nabywać na stronie www.eventim.pl i w punktach sprzedaży Eventim w całej Polsce (m.in. salony Empik, Media Markt, Saturn) w następujących cenach:

Strefa Niebieska:

Bilet normalny – 30 PLN

Do każdego biletu normalnego dokupić można jeden bilet ulgowy w cenie 1 PLN. Każdy kolejny bilet ulgowy – 10 PLN

Strefa Zielona i Żółta:

Bilet normalny – 25 PLN

Advertisement

Do każdego biletu normalnego dokupić można jeden bilet ulgowy w cenie 1 PLN. Każdy kolejny bilet ulgowy – 10 PLN

Strefa Czerwona (Trybuna Główna)

Bilet normalny: 80 PLN

Bilet VIP: 650 PLN

Bilet ulgowy przysługuje dzieciom i młodzieży do 18 roku życia, studentom w wieku do 26 lat, kobietom, emerytom oraz rencistom.

KOMENTARZE