fbpx
A password will be e-mailed to you.

Prekursor jeansowej odzieży motocyklowej przygotował kolejny produkt, obok którego nie można przejść obojętnie. Parado Circuit to jedne z najbardziej wypasionych, a przy tym niezwykle wytrzymałych modeli spodni. 

Trilobite – prekursor motocyklowego jeansu

Firma Trilobite to jedna z pierwszych marek, które wprowadziły na rynek jeansy motocyklowe. Od 10 lat tworzy ona produkty o oryginalnym wyglądzie i innowacyjnych krojach. Odzież Trilobite dała motocyklistom zupełnie nowe możliwości, co przełożyło się na wysoką pozycję producenta na światowym rynku.

Trilobite działa w oparciu o takie wartości jak bezpieczeństwo, komfort i styl. Tworząc swoje produkty ma na uwadze właśnie te trzy aspekty. Dzięki temu odzież motocyklowa spod jej znaku gwarantuje nie tylko odpowiednie zabezpieczenie ciała, ale także wygodę noszenia i unikalny design. Nie bez przyczyny spodnie motocyklowe Trilobite są uważane za jedne z najbardziej komfortowych dostępnych na rynku.

Parado Circuit – produkt z najwyższej półki

To, co odróżnia Trilobite od konkurencji, to przede wszystkim autorskie rozwiązania technologiczne. Wiele z nich firma tworzy samodzielnie, dotyczy to także produkcji niektórych materiałów. Nic więc dziwnego, że rywale próbują podążać szlakiem, jaki Trilobite wytycza od kilku lat. Poziom wykończenia spodni, jakość materiałów czy liczba szwów stosowana w produktach tej marki tylko podkreślają klasę i aspiracje producenta.

Parado Circuit to kolejna odsłona jednego z najbardziej wypasionych modeli. Ten model spodni motocyklowych występuje w wersji super wzmocnionej, ale bez kevlaru, i jednocześnie posiada certyfikat AAA. Oznacza to, że spodnie Parado Circuit w praktyce mają wytrzymałość motocyklowych spodni skórzanych, a zachowują miękkość zwykłych jeansów. Efekt ten udało się osiągnąć dzięki technologii TRI-FORCE® zastosowanej na kolanach, biodrach, udach oraz pośladkach.

Parado Circuit – efekt wieloletnich prac

Spodnie Parado Circuit to dopasowane jeansy dla motocyklistów, które skutecznie łączą w sobie wyjątkowe wzornictwo oraz najwyższy poziom bezpieczeństwa. Parado Circuit to efekt wieloletniego rozwoju linii produktów z serii Parado. Podwyższone parametry wykorzystanych materiałów czynią je jednymi z najlepszych spodni dostępnych na rynku. Spodnie Parado Circuit sprawdzą się zarówno u początkujących, jak i doświadczonych motocyklistów. Na uwagę zasługuje także stosunek ceny do jakości.

W zestawie znajdują się również ochraniacze kolan i bioder firmy SAS-TEC. Spełniają one normę CE LEVEL2, co zapewnia wysoki poziom ochrony przed uderzeniami. Ochraniacze te to tzw. protektory miękkie – przy normalnej jeździe są miękkie jak plastelina i nie krępują ruchów. Natomiast przy gwałtownym uderzeniu twardnieją jak kamień i pochłaniają całą energię kinetyczną, która powstała w wyniku zderzenia z ziemią. To kolejny element, który gwarantuje wysoką ochronę bez obniżania komfortu użytkowania.

Na uwagę zasługuje także wyjątkowy program Trilobite Crash Program. Producent daje możliwość otrzymania nowych produktów Trilobite, jeśli te uległy zniszczeniu w wypadku drogowym. W tym celu wystarczy wejść na stronę www.trilobitemoto.com, opisać całe zdarzenie i dołączyć zdjęcia uszkodzonych produktów. 

Polskim dystrybutorem marki Trilobite jest firma Xentrox.

KOMENTARZE