fbpx
A password will be e-mailed to you.

Ozone jest znany z wyjątkowo przemyślanych projektów i szerokiej gamy rozmiarów. Nie inaczej jest w przypadku butów Rapid High Heel, które zostały stworzone specjalnie z myślą o niewysokich motocyklistkach. Czym wyróżnia się ten nowy model?

Rapid High Heel to nowość w ofercie Ozone na 2022 rok. Zostały zaprojektowane dla kobiet. Mają podwyższony obcas i wewnętrzny koturn, dzięki którym nawet niskie motocyklistki nie będą musiały obniżać motocykla. To niejedyna zaleta tego rozwiązania. Dzięki niemu sylwetka optycznie się wydłuża i wysmukla.

Nie tylko wygląd – bezpieczeństwo przede wszystkim

Buty Ozone Rapid High Heel zachwycają nie tylko wyglądem – świetnym designem i matową skórą – ale przede wszystkim bezpieczeństwem i funkcjonalnością. Mają usztywniony czubek, ochraniacz kostek i wzmocnioną piętę. Buty są także przeszyte wytrzymałymi podwójnymi i potrójnymi szwami. Odblaskowe elementy zapewniają z kolei dobrą widoczność motocyklistki na drodze.

Wygoda na co dzień

Odzież i akcesoria Ozone słyną także ze swojej wygody. W butach Ozone Rapid High Heel zastosowano wiele rozwiązań poprawiających komfort noszenia. Długi zamek umożliwia wygodne zakładanie butów, a dzięki elastycznym wstawkom i rzepowi regulacyjnemu cholewka dobrze dopasowuje się do łydki.

Rapid High Heel są wygodne. Mają antybakteryjną wkładkę oraz miękką i oddychającą podszewkę mesh, dzięki którym w bucie będzie zawsze sucho. Ten efekt dodatkowo wzmocni wodoodporna i oddychająca membrana Hipora. Komfort noszenia zapewniają również miękkie wykończenie górnej krawędzi buta oraz wzmocnienie pod dźwignię zmiany biegów.

Buty Ozone Rapid High Heel występują w rozmiarach od 35 do 41 i kosztują 449 zł.

KOMENTARZE