fbpx
A password will be e-mailed to you.

W tym sezonie wszystkim tym, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z motocyklami, trafiła się prawdziwa gratka: trzy zupełnie nowe modele lekkich i bezpiecznych kasków od Ozone.

Marka Ozone wypuściła na rynek kaski przeznaczone dla wszystkich motocyklistów, a szczególnie dla początkujących oraz dla osób podróżujących jako pasażerowie. Do wyboru są modele integralny, szczękowy lub otwarty. Projektanci stworzyli trzy linie: Sprint, Storm i Square, wszystkie dostępne w dwóch kolorach, białym i czarnym, w wersjach błyszczącej lub matowej. W przyszłym sezonie producent zamierza poszerzyć ofertę o modele z ciekawymi grafikami.

Stać cię na bezpieczeństwo

Kaski Ozone są bezkonkurencyjne pod względem ceny. Linie Sprint i Square to zaledwie 299 zł, model Storm jest nieco droższy – 449 zł. To niewielka kwota za produkt tak bezpieczny i dobry. Kaski są lekkie (waga Square to zaledwie 1250 g, ciężar pozostałych wynosi ok. 1500 g), mają sportowy design, a skorupę wykonano z wysokiej jakości termoplastiku (ABS). Mają bezpieczne zapięcie mikrometryczne i EPS, a także homologację ECE 22.05.

Wysoki komfort jazdy

Wszystkie kaski wyposażone są w blendę przeciwsłoneczną. Znakomitą widoczność motocyklisty na drodze zapewniają elementy odblaskowe Relective. Szyba jest odporna na zarysowania i zapewnia kierowcy szeroki kąt widzenia. Liczne kanały wentylacyjne i wyloty ciepłego powietrza z tyłu kasku dbają o świetną cyrkulację powietrza. Kaski mają wypinane poduszki policzkowe oraz poliestrową wyściółkę, którą można prać. Wszelkie udogodnienia są, nie pozostaje nic innego, niż ruszać w trasę!

Ozone

KOMENTARZE