fbpx
A password will be e-mailed to you.

Wakacje to idealny czas na motocyklowe wyprawy. Jednak latem pogoda bywa kapryśna – od upału do intensywnych burz oraz ulew. Jak znaleźć właściwe odzież i akcesoria, które sprostają tym zmianom? Mamy dla Was odpowiedź! Do gamy turystycznej odzieży Oxford dołączają buty odporne na każde warunki pogodowe. Poznajcie Oxford Continental Boots!

Podobnie jak odzież z serii Oxford Advanced, buty zostały wyposażone wodoodporną i oddychającą membranę Dry2Dry™.  Jej zadaniem jest zapewnienie optymalnego poziomu przepływu powietrza, dzięki czemu motocyklista ma cały czas uczucie suchości, pomimo niesprzyjających warunków atmosferycznych.

Advertisement

Buty zostały wykonane ze skóry, ale ich zewnętrzna warstwa została zalaminowana, co stanowi dodatkową ochronę przed niekorzystnym działaniem czynników pogodowych. Ponadto z przodu i z tyłu butów znajdziecie rozciągliwe, harmonijkowe panele stretchowe, których zadaniem jest zapewnienie komfortu nawet podczas całodziennej jazdy. Natomiast podwójne szwy czynią buty jeszcze bardziej solidnymi.

Wytrzymałość butów została potwierdzona certyfikatem CE (EN 13634:2017) na poziomie 2.

Advertisement

Co jeszcze znajdziemy w modelu Oxford Continental Boots?

– odblaskowy element z logo Oxford z tyłu obu butów,
– antypoślizgowa podeszwa o zróżnicowanej strukturze, która zapewnia stabilne podpieranie stopy,
– usztywnienie na wysokości dźwigni zmiany biegów,
– miękka i oddychająca wyściółka wewnętrzna,
– wzmocniony czubek buta,
– protektor kostki, zarówno z boku, jak i w części przyśrodkowej.

KOMENTARZE