fbpx
A password will be e-mailed to you.

Ostatnie sztuki limitowanego modelu YZF-R1M pozostały w polskiej ofercie Yamahy. Trzeba się pospieszyć, by zostać właścicielem tego ekskluzywnego, wyrafinowanego technicznie i niepowtarzalnego motocykla.

Yamaha YZF-R1M sprzedawana jest wyłącznie w formie elektronicznej, zamówienia on-line można składać na specjalnej stronie. Sprzedaż, prowadzona od 1 października ubiegłego roku zbliża się do finału, pozostały bowiem już tylko ostatnie egzemplarze, które można zamówić w naszym kraju. Czekamy na ostatnich, szczęśliwych nabywców, którzy będą mogli cieszyć się posiadaniem maszyny inspirowanej zwycięską Yamahą M1 MotoGP, znaną z torów wyścigowych.

Yamaha Racing Experience (YRE) dla nabywców YZF-R1M 2016

Każdy właściciel YZF-R1M 2016 otrzyma zaproszenie do bezpłatnego udziału w Yamaha Racing Experience – wyjątkowym wydarzeniu zaplanowanym na koniec lata 2016 r., odbywającym się na najsłynniejszych torach wyścigowych Europy. W lipcu 2015 roku pierwsi właściciele YZF-R1M uczestniczyli w Yamaha Racing Experience, którego gwiazdą była legenda MotoGP – Colin Edwards. Ze względu na olbrzymi sukces i wspaniałe opinie uczestników, Yamaha zdecydowała się powtórzyć serię imprez w 2016 roku w tej samej formie. Obejmuje ona m.in. przygotowanie i zaawansowane ustawienie motocykli oraz naukę doskonalenia jazdy po torze.

Wyrafinowana elektronika, nowoczesny silnik i technologie zastosowane w zawieszeniu sprawiają, że YZF-R1M to profesjonalny motocykl wyścigowy wymagający odpowiednich ustawień niezbędnych do osiągania najlepszych wyników. Właściciele maszyn z 2016 r. zostaną nauczeni przez wybitnych techników Yamaha Racing sztuki ustawień i tuningu tego motocykla, umożliwiających każdemu z nich odkrycie prawdziwego potencjału swojego egzemplarza na torze wyścigowym.

Wydarzenie uświetni swoją obecnością wiele osobistości ze świata Yamahy Racing, w tym również gwiazdy MotoGP. Program serii YRE obejmuje prezentacje i warsztaty, a także sesje jazdy po torze z wykwalifikowanymi instruktorami oraz zawodnikami z narodowych i międzynarodowych teamów Yamaha Racing. Celem tego wydarzenia jest zaprezentowanie właścicielom YZF-R1M potencjału ich motocykli poprzez optymalne ustawienia pojazdów, a także zainspirowanie ich drzemiącym w marce Yamaha duchem rywalizacji. Tym samym, który zaprowadził Yamahę na szczyt krajowych i światowych wyścigów motocyklowych.

KOMENTARZE