fbpx
A password will be e-mailed to you.

II Runda KTMSKLEP.PL Enduro Race Start Kaczmarczyka do samego końca stał jednak pod znakiem zapytania. Niespodziewana infekcja wirusowa, która zaatakowała organizm Nowotarżanina sprawiła, że sobotni poranek spędził on w szpitalu podpięty pod kroplówkę. Na szczęście seria leków postawiła aspirującego do tytułu Mistrza Polski SuperEnduro zawodnika na nogi, dzięki czemu w niedzielę 20. sierpnia był w […]

II Runda KTMSKLEP.PL Enduro Race

Start Kaczmarczyka do samego końca stał jednak pod znakiem zapytania. Niespodziewana infekcja wirusowa, która zaatakowała organizm Nowotarżanina sprawiła, że sobotni poranek spędził on w szpitalu podpięty pod kroplówkę. Na szczęście seria leków postawiła aspirującego do tytułu Mistrza Polski SuperEnduro zawodnika na nogi, dzięki czemu w niedzielę 20. sierpnia był w stanie podjąć rękawicę rzuconą przez rywali w klasie Senior 1.

II Runda KTMSKLEP.PL Enduro Race

Trasa drugiej eliminacji KTMSKLEP.PL ENDURO RACE łączyła w sobie zarówno elementy motocrossowe, enduro z licznymi, piaszczystymi podjazdami, leśnymi przejazdami oraz przeszkodami superenduro w postaci belek i opon. Formuła zawodów przewidywała natomiast dwa, 60-minutowe biegi.

II Runda KTMSKLEP.PL Enduro Race

Pierwszy wyścig rozpoczął się dla Oskara perfekcyjnie. Idealny start zakończył się zdobyciem holeshota i wyjechaniem na trasę zawodów na pozycji lidera, której jak warto zaznaczyć, nie oddał już do samego końca. Po drodze numer #6 zaliczył jeden, dość groźnie wyglądający upadek, po którym jednak dość szybko się pozbierał i pojechał dalej. Zwycięstwo zagwarantowało Oskarowi 50 punktów.

II Runda KTMSKLEP.PL Enduro Race

W drugim wyścigu po drobnych problemach na starcie, Nowotarżanin musiał się zdecydowanie mocniej nagimnastykować, by objąć pozycję prowadzącego. Po jednym okrążeniu był już jednak na czele i z takim wynikiem dojechał do mety. Rezultat 1-1 zagwarantował mu oczywiście szczyt podium.

II Runda KTMSKLEP.PL Enduro Race

– zapewnia Kaczmarczyk.


Teraz przed Oskarem okres wzmożonych przygotowań do Red Bull 111 Megawatt. Największa polska impreza Hard Enduro wystartuje już 9-10 września.

Czy Kaczmarczykowi uda się pobić swój najlepszy, dotychczasowy rezultat podczas Megawatt, czyli miejsce 6? Okaże się już niebawem!

KOMENTARZE