fbpx
A password will be e-mailed to you.

Na drugim etapie czwartej rundy Pucharu Świata Rajdów Terenowych w Katarze, zawodnicy mieli do pokonania 360 km po pustyni i wydmach. Trasa prowadziła przez płaską pustynię, z porozrzucanymi ostrymi kamieniami. Zawodnicy musieli być bardzo ostrożni, żeby nie stracić opony. W rywalizacji motocyklistów dzień należał do zawodnika ORLEN Team Maćka Giemzy. Po wczorajszym prologu, który zakończył […]

Na drugim etapie czwartej rundy Pucharu Świata Rajdów Terenowych w Katarze, zawodnicy mieli do pokonania 360 km po pustyni i wydmach. Trasa
prowadziła przez płaską pustynię, z porozrzucanymi ostrymi kamieniami. Zawodnicy musieli być bardzo ostrożni, żeby nie stracić opony.

W rywalizacji motocyklistów dzień należał do zawodnika ORLEN Team Maćka Giemzy. Po wczorajszym prologu, który zakończył sukcesem, dziś otwierał trasę.

– powiedział Maciek Giemza.

Za Maćkiem na drugiej pozycji uplasował się Rosjanin Aleksandr Maksimov, który do lidera ma 1,12 minuty straty. Na trzecim miejscu jest Kees Koolen – Holenderski quadowiec, ubiegłoroczny zdobywca Pucharu Świata. W piątek drugi etap QATAR CROSS COUNTRY RALLY o długości 340 km. Zawodnicy mają nadzieję, że będzie łatwiejszy nawigacyjnie i nie będą musieli jechać przez wydmy.

KOMENTARZE