fbpx
A password will be e-mailed to you.

Zastanawiasz się jak spędzisz zimę żeby nie rozstawać się ze swoim sprzętem? Okazuje się, że problem który jeszcze przed paroma laty był trudny do przejścia dzisiaj został rozwiązany. Przed Wami opony zimowe do ciężkich motocykli enduro.

Turecki producent opon zimowych, firma Anlas posiada w swojej ofercie sprzęt, który według zapewnień filmu reklamowego doskonale zda egzamin podczas najgorszych warunków atmosferyczny. Trzeba przyznać, że film robi doskonałe wrażenie. 


REKLAMA

Zastanawia nas czy opony tego typu przyjmą się na rynku i przede wszystkim czy faktycznie działają tak jak obiecuje producent. Musimy pamiętać, że o ile w przypadku samochodów osobowych różnica jest wyraźna i opona zimowa znacznie poprawia trakcje pojazdu o tyle w motocyklu nie jest to sprawa tak jednoznaczna. Warto przypomnieć sobie poprzednie zimy kiedy za pewne każdy z Was widział zaparkowane w rowach samochody. W przypadku motocykli bez systemów abs i kontroli trakcji, mimo najlepszej opony możemy stracić panowanie nad pojazdem i nie koniecznie pojechać tam, gdzie pierwotnie zakładaliśmy.

Zwykła wywrotka to najmniejszy wyrok kary, gorzej jeśli wjedziemy pod inny pojazd lub kogoś potrącimy. Warto o tym pamiętać wybierając się na zimowe wycieczki. Z drugiej strony jesteśmy chyba ostatnimi ludźmi, którzy będą Wam mówili żeby nie jeździć. Do wszystkiego należy podchodzić zdroworozsądkowo, a produkty tego typu dają nadzieje na maksymalne wydłużenie sezonu motocyklowego!


REKLAMAREKLAMA


KOMENTARZE


REKLAMA