fbpx
A password will be e-mailed to you.

„Wyśmienita opona wyścigowa.” „Znakomita przyczepność.” „(…) zapewniają naprawdę wysokie poczucie przyczepności, bezpieczeństwa i komfortu.” „Daje ogromny feedback co do granicy trzymania” – to tylko niektóre z opinii uczestników szkoleń, którzy na własnej skórze przekonali się o doskonałych osiągach Bridgestone Battlax. Ich szczególne uznanie opony Bridgestone zyskały za świetne zbalansowanie pomiędzy komfortem opony drogowej, a przyczepnością […]

„Wyśmienita opona wyścigowa.” „Znakomita przyczepność.” „(…) zapewniają naprawdę wysokie poczucie przyczepności, bezpieczeństwa i komfortu.” „Daje ogromny feedback co do granicy trzymania” – to tylko niektóre z opinii uczestników szkoleń, którzy na własnej skórze przekonali się o doskonałych osiągach Bridgestone Battlax.

Ich szczególne uznanie opony Bridgestone zyskały za świetne zbalansowanie pomiędzy komfortem opony drogowej, a przyczepnością modelu wyścigowego. Użytkownicy chwalili model Bridgestone Battlax S20 EVO przede wszystkim za wysokie poczucie bezpieczeństwa i niesamowitą trwałość. Ich zdaniem opony Bridgestone Battlax zapewniają doskonałe czucie w zakręcie jak i doskonałe trzymanie na wyjściach z zakrętów. Szczególnie, że testowane były w niesprzyjających warunkach atmosferycznych.

Także model Bridgestone Battlax V01 oraz tegoroczna nowość Bridgestone Battlax V02 (Slick) zjednały sobie fanów wśród uczestników Speed Day doskonałymi osiągami. Wśród wielu zalet użytkownicy wskazali, że Bridgestone Battlax V01 oraz V02 zapewniają doskonałą stabilność i charakteryzują się znikomą ilością uślizgów podczas pokonywania i przy wychodzeniu z zakrętów. Ponadto zwrócili uwagę na stabilność maszyny w trakcie dynamicznych zmian kierunku jazdy oraz jej zwrotność i świetną przyczepność ogumienia. Co więcej, użytkownicy docenili je za przewidywalne zachowania podczas uwalniania potencjału maszyny.

Advertisement

Speed-Day to impreza, która już na stałe wrosła w świadomość miłośników sportów motorowych. Na specjalnym torze w Poznaniu motocykliści sprawdzają swoje umiejętności oraz możliwości swojej maszyny. W kontrolowanych warunkach uczą się widowiskowych ewolucji i bezpiecznego pokonywania zakrętów z zawrotną prędkością. Mogą „zaszaleć” na śliskiej nawierzchni czy zmierzyć czas na szybkiej prostej. Jednym słowem bezpiecznie doświadczyć wielkich emocji, i poczuć zapach palonej gumy pod okiem instruktorów – byłych i obecnych mistrzów sportu motocyklowego. Ci do swoich maszyn wybrali modele Bridgestone Battlax S20, R10 oraz Slicki, które wraz z uczestnikami imprezy testowali na poznańskim torze.

KOMENTARZE
Advertisement