fbpx
A password will be e-mailed to you.

Udział w turystycznych rajdach motocyklowych to doskonała okazja do pojeżdżenia motocyklem, poznania świetnych ludzi, zwiedzenia totalnie odjechanych miejscówek, a przede wszystkim odpoczynku! Co prawda Twoje mięśnie dostaną porządnie w kość (szczególnie w rajdach o odmianie terenowej), ale wieczorna regeneracja przy ognisku potrafi zdziałać cuda! Rajdy turystyczne to również doskonała okazja do podniesienia swoich umiejętności, wymiany doświadczeń i podpatrzenia sposobów na radzenie sobie z problemami Twoich „konkurentów”. Ale nie martw się to nie konkurencja jest tutaj najważniejsza, bo dobra zabawa to dla organizatora priorytet!

Szuter Rally z PodLaski

9 – 12 maja 2019!

Zapraszamy na motocyklową przeprawę, która będzie trwać od czwartku do niedzieli. Na miejscu czeka na Was ponad 480 km najpiękniejszych motocyklowych tras  prowadzących przez najbardziej malownicze zakątki regionu. Proponujemy podróż bocznymi drogami przez rozległe lasy pośród jezior i rzek. Nie zabraknie również szutrowych przepraw poprzez rozległe pola i pagórki.

Tym razem przygotowaliśmy dla Was punkty kontrolne, na których będziecie musieli się „odbić” – wzorem z rajdów terenowych. Czekać będą na Was również piaskownie i żwirownie z próbami dla sprzętu oraz ludzi.  Najlepszych zawodników nagrodzimy cennymi nagrodami oraz nietuzinkowi pucharami.

Szuter Rally z PodLaski to kontynuacja serii rajdów Szuter Rally oraz Twardziel. 

Szczegóły znajdziesz tutaj

Rajd Bieszczadzki „Wilcza Sfora” napędza YAMAHA

24 – 26 maja 2019

Impreza  trwa cały weekend od piątku do niedzieli. W rajdzie może wziąć udział każdy, niezależnie od marki, wieku i rodzaju posiadanego motocykla.  Rajd składa się z dwóch etapów: piątkowego prologu i sobotniego głównego etapu.

 

Po każdym dniu zmagań zawodnicy spotykają się na wspólnej wieczornej biesiadzie przy muzyce. Trasę pokonacie na orientację, zadaniem zawodnika jest odnalezienie trasy przejazdu, poruszając się wedle wskazówek z otrzymanego od organizatorów roadbook-a. Rajd nie odbywa się na czas –  liczy się przygoda i piękno poznania tego co nieodkryte. Przecież Bieszczady cechują się niesamowitymi krajobrazami i praktycznie stworzonymi dla motocyklistów serpentynami, do których każdy chce wracać. Organizatorzy co roku odkrywają przed uczestnikami nowe miejsca regionu.  Do wyboru są dwie trasy: road i adventure. Na trasie przejazdu na zawodników czekają przygotowane przez organizatorów próby sprawnościowe lub zadania. Te ostatnie należy odnaleźć na trasie. W rajdzie do zdobycia są cenne nagrody.

Szczegóły znajdziesz tutaj

KOCIA REINKARNACJA 2019

9 czerwca 2019!

Koci Rajd to jednodniowy rajd po najpiękniejszych zakątkach Dolnego śląska. Nie masz czasu? Wyrwałeś się z domu na godzinkę? To jest pomysł dla Ciebie na wspólne „latanie”. Kocia REINKARNACJA to 6 – 8h zabawy po najpiękniejszych górskich szlakach. Rajd odbywa się na orientację i nie jest na czas. Nie jest też bardzo trudny. W zmaganiach poradzą sobie nawet początkujący motocykliści. Czekają cenne nagrody oraz niesamowicie zakręceni na punkcie motocykli ludzie. Sprawdzony organizator gwarantuje dobrą zabawę. Rajd otwarty jest dla wszystkich bez znaczenia na markę motocykla czy doświadczenie.  

W edycji 2019 zapraszamy w tajemnicze Góry Sowie! Na trasie rajdu odkryjemy tajemnice Kompleksu RISE, przemierzymy malownicze szlaki wokół górskich zamków, fortów i jezior! Poruszać się będziemy również po trasach Rajdu Polskiego i Elmot, ale nie tylko! Odkryjemy przed Wami malownicze ścieżki, które do niedawna znane były tylko mieszkańcom.

Szczegóły znajdziesz tutaj!

24h Poland Road Rally 2019 

3-4 sierpnia 2019 (24h)

24h Poland Road Rally to 24 godzinny rajd, w którym zawodnicy muszą odnaleźć samodzielnie 24 punkty kontrolne rozsiane na terenie całego kraju. To rajd na orientację, w którym to zawodnicy sami planują  optymalną drogę i regulują czas przejazdu dostosowując go do możliwości swoich i motocykla.

24 Hours Poland Rally

Start jest wspólny dla wszystkich zawodników. To wyzwanie nie tylko dla maszyn, ale również dla kierowcy. W rajdzie wystartować może każdy – bez znaczenia jaka jest marka, wiek czy pojemność motocykla. Organizator dopuszcza również udział skuterów oraz pojazdów trójkołowych, jak również motocykli z wózkiem bocznym. 

Szczegóły znajdziesz tutaj!

North-South Poland Touristic Rally 2019 power by Yamaha 

25-31 Sierpnia 2019 (6 dni)

6 dni zabawy, 5 dni zmagań na pięciu etapach rajdu. Odcinki od 250 do ponad 300 km dziennie. Sześć różnych tajemniczych lokalizacji noclegów i ponad 1400 km szutrowo-polnych, jak i leśnych  tras dla ciężkich motocykli enduro  z dala od głównych szlaków! Gotowy do podjęcia walki?

 

North-South Poland Touristic Rally 2019 to rajd wędrowny po bezdrożach wiodący z północy na południe Polski. Po sukcesie pierwszej edycji organizatorzy podnoszą poprzeczkę i zapraszają na najdłuższy rajd tego typu w kraju! Rajd wystartuje znad morza a zawodnicy zakończą swoją rywalizację w górach na Ziemi Kłodzkiej. Po drodze czeka ich rywalizacja z takimi przeciwnościami jak brody rzeczne, leśne dukty, piaszczyste polne drogi czy dziesiątki kilometrów szutrowych bezdroży. Na każdym etapie zawodnicy będą poszukiwać punktów kontrolnych, na których będą do zdobycia cenne punkty. Nie zabraknie odwiedzin w najciekawszych miejscach regionów i turystycznych atrakcji, przez które przemierzać będzie rajdowy peleton. 

Szczegóły znajdziesz tutaj!

TRAK 2019 napędza YAMAHA

 26-29 Września 2019

TRAK 2019, czyli Turystyczny Rajd Asfaltowo Krajoznawczy, napędzany przez Yamaha – to propozycja dla tych motocyklistów, którzy wolą poruszać się po czarnym asfalcie z dala od bezdroży, ale również kochają przygody i turystykę. 

Zapraszamy na motocyklową przygodę, która będzie trwać od czwartku do niedzieli.  Czeka na  Was ponad 800 km najpiękniejszych motocyklowych tras  wytyczonych w najbardziej malowniczych zakątkach regionu. Proponujemy podróż drogami o niezliczonej ilości zakrętów do najbardziej tajemniczych atrakcji. Będziemy podziwiać najpiękniejsze zabytki, pałace, zamki czy fortyfikacje, w których czekać będą na Was punkty kontrolne z zagadkami i zadaniami. Na trasie w bazie noclegowej  rajdu zapewniamy komfortowe pokoje z łazienkami, dwu i wieloosobowe. Wieczorna wspólna biesiada  przy ognisku, smaczne jadło i napitek  który na pewno rozwiąże nie jeden język. Najlepszych zawodników nagrodzimy cennymi nagrodami oraz nietuzinkowi pucharami.

Szczegóły znajdziesz tutaj!

 

 

 

KOMENTARZE