fbpx
A password will be e-mailed to you.

Innowacyjne i minimalistyczne wzornictwo połączone z funkcjonalnością oraz troską o bezpieczeństwo użytkowników to filozofia marki Macna. Dla wszystkich fanów holenderskiego producenta mamy bardzo dobrą wiadomość – nowym dystrybutorem tej marki został Olek Motocykle!

Wszystko zaczęło się około 30 lat temu, gdy projektanci marki Macna podczas eksperymentów z rękawicami odnaleźli nową i bardzo ekonomiczną metodę ich impregnacji. Szybko okazały się one hitem, dlatego potem nadszedł czas na pierwsze kurtki, które od samego początku charakteryzowały się dobrym stosunkiem ceny do jakości. Macna nigdy nie zrezygnowała z tego podejścia, a jedynie skupiła się na wprowadzaniu kolejnych innowacji jak Sandwich System, kamizelka Vision, Summer Comfort System, Twin Shell czy też Night Eye… Ponieważ marka coraz prężniej rozwija się na całym świecie, postanowiono skupić się także na zwiększeniu jej popularności w Polsce. Dzięki temu produkty Macny właśnie wchodzą do oferty sklepu Olek Motocykle!

Firmy tej nie trzeba nikomu przedstawiać. Olek Motocykle istnieje na rynku od 1996 roku i jest największym dystrybutorem części i akcesoriów do motocykli i ATV w Polsce. Ich siedziba w Bielsku-Białej to aż 6.500 m2 powierzchni magazynowej.

W sezonie 2022 planem jest budowa sieci dealerskiej oraz wprowadzenie częściowej oferty marki. Pełna oferta kolekcji będzie dostępna w Olek Motocykle już od sezonu 2023. Zapraszamy sklepy motocyklowe do współpracy. Gwarantujemy najlepsze warunki!

KOMENTARZE