fbpx
A password will be e-mailed to you.

Olej silnikowy Premium ADVANTEC marki BMW Motorrad spełnia wysokie wymogi silników marki i został opracowany wraz z firmą Shell na bazie technologii PurePlus.

Technologia PurePlus stwarza podstawy do opracowywania doskonałych środków smarnych, które pozwalają utrzymać najnowocześniejsze silniki w takiej czystości, jakiej nie można osiągnąć przy użyciu zwykłych olejów bazowych.


REKLAMA

W tej innowacyjnej metodzie oleje bazowe, które stanowią 75-90% oleju silnikowego, wytwarzane są z gazu ziemnego a nie z ropy naftowej. Rezultatem jest krystalicznie przejrzysty olej bazowy, który praktycznie nie zawiera żadnych zanieczyszczeń obecnych w ropie naftowej. Ten czysty i krystalicznie przejrzysty olej bazowy w połączeniu z aktywną technologią oczyszczania, pozwala uzyskać olej silnikowy, który doskonale utrzymuje silniki BMW w czystości i zapewnia im ochronę przewyższającą przyjęte standardy oraz pozwala na zachowanie czystości elementów silnika najbardziej narażonych na zanieczyszczenie.

Olej silnikowe BMW Motorrad ADVANTEC z technologią PurePlus wyróżniają się w porównaniu z tradycyjnymi olejami bazowymi lepszymi właściwościami lepkościowymi, zmniejszonym współczynnikiem tarcia i niewielką lotnością, zapewniając w ten sposób następujące zalety:

– moc silnika

– lepsze właściwości lepkościowe: oprócz szybkiego pokrycia elementów silnika olejem uzyskuje się lepsze właściwości rozruchu na zimno oraz stałą moc – również w ekstremalnych temperaturach.

– efektywność

– uzyskano oszczędność paliwa do 3 %.


REKLAMAREKLAMA


– zminimalizowano skłonność do parowania: skutkiem jest niższe zużycie oleju.

– osłona silnika

– doskonała zdolność oczyszczania: dzięki innowacyjnej aktywnej technologii oczyszczania silnik utrzymywany jest w prawie fabrycznej czystości.

– poprawiona ochrona przed korozją i zużyciem: skutkiem jest wydłużenie żywotności silnika.

Olej dostępny jest w dwóch klasach lepkości: 5W-40 (ADVANTEC Ultimate) i 15W-50 (ADVANTEC Pro).

KOMENTARZE


REKLAMA