fbpx
A password will be e-mailed to you.

Od piątku 6 lutego do niedzieli 8 lutego odbywać się będzie kolejna, już siódma, edycja największej warszawskiej imprezy poświęconej jednośladom.

Na stoiskach producentów zobaczycie najnowsze maszyny oraz na pewno duży wybór 125-tek. Ten segment rynku szybko się poszerza i jeżeli w przyszłym sezonie chcecie zasiąść za sterami własnego niedużego jednośladu warszawska wystawa będzie doskonałym miejscem by porównać upatrzone wcześniej maszyny. Nie zabraknie też stoisk z akcesoriami oraz ciuchami motocyklowymi, czyli tym wszystkim, co jest niezbędne każdemu motocykliście. Jak zwykle będzie w czym wybierać.

Oprócz tego zwiedzający mogą liczyć na różnego rodzaju atrakcje przygotowane przez poszczególne marki. Na stoisku Junaka, w niedzielę 8 lutego, od godziny 13.00 będzie można spotkać Kubę Przygońskiego. Zawodnik odpowie na pewno na pytania fanów i rozda autografy.

Yamaha natomiast zaplanowała całą serię spotkań z zawodnikami dosiadającymi motocykli marki. W sobotę o godz. 11.00 pojawi się Mistrz Europy i 8-krotny Mistrz Polski Paweł Szkopek. Paweł w nadchodzącym sezonie będzie się ścigał na 200-konnej YZF-R1M w Mistrzostwach Polski. Również w sobotę o godz. 13.00 stoisko Yamahy odwiedzi 3-krotny Mistrz Świata we freestyle’u motocyklowym Rafał Pasierbek znany jako Stunter13. W końcu w niedzielę od godz. 11.00 będzie można tam spotkać 10-krotnego Mistrza Polski w off-roadzie Łukasza Kurowskiego.

Nie jest to jednak koniec niespodzianek marki przewidzianych dla odwiedzających OWMiS. Yamaha zachęca do udziału w konkursie – wystarczy zrobić zdjęcie typu selfie na dowolnym pojeździe na stoisku marki i opublikować je na swoim profilu na Facebooku lub Instagramie z hashtagiem #YamahaTargiWarszawa2015. Autorzy fotografii, które zdobędą najwięcej „Lubię to”, wygrają oryginalne nagrody od Yamahy.

Do zobaczenia w Centrum Targowym MT Polska, przy ulicy Marsa 56 w Warszawie podczas 7. Ogólnopolskiej Wystawy Motocykli i Skuterów.

Godziny otwarcia hal dla gości odwiedzających targi:

Piątek 6 lutego 2015 roku 10.00 – 12.00 TYLKO AKREDYTACJE PRASOWE

Piątek 6 lutego 2015 roku 12.00 – 20.00

Sobota 7 lutego 2015 roku 10.00 – 18.00

Niedziela 8 lutego 2015 roku 10.00 – 18.00

Bilety na targi można nabyć bezpośrednio w kasach targowych. Więcej informacji o wystawie znajdziecie na stronie: www.wystawa-motocykli.pl.

KOMENTARZE