fbpx
A password will be e-mailed to you.

Dziś rozpoczęła się kolejna edycja OWMiS. Czy w weekend warto zajrzeć do Centrum MT Polska?

Powiedzmy sobie szczerze, wystawa nie jest już tą którą pamiętamy jeszcze sprzed kilku lat. Mimo tego tegoroczni wystawcy postanowili zaprezentować kilka bardzo ciekawych maszyn. Od wejścia wita nas BMW. Tu jak zwykle nie brakuje nowości i maszyn, które wielu z Nas motocyklistów chętnie zobaczyłoby w swoim garażu.

Świetne stoisko pokazuje też Yamaha. Na szczególną uwagę zasługuje tam najnowszy sportowy motocykl marki, czyli YZF-R1M. Warto wspomnieć, że w przyszłym sezonie zobaczymy na niej Marka Szkopka. Będzie się działo! Wzrok przyciąga też MT-07 Moto Cage.

Na uwagę zasługują również stoiska Husqvarny czy KTM-a. Tutaj offroadowi maniacy (i nie tylko) na pewno znajdą coś dla siebie.

Swoją ofertę prezentują także, między innymi: Suzuki, Zipp, Kymco czy Junak.

Jak dla mnie najciekawsze miejsca, ze względu na osobiste zainteresowania, to stoiska Piaggio, Vespy, Aprili, Moto Guzzi i Ducati. Pierwsze dwie marki kuszą bardzo ciekawymi propozycjami skuterowymi. Ducati natomiast prezentuje między innymi najnowszą Multistradę 1200 czy Scramblera w dwóch odsłonach kolorystycznych.

Tuż obok mamy niewielkie, ale bogate stoisko MV Agusty. Te motocykle jeszcze nie zdobyły większego uznania wśród naszych rodzimych motocyklistów, ale zdecydowanie przyciągają wzrok.

Nieco mniej niż zwykle jest natomiast marek oferujących akcesoria. Mimo tego na pewno na stoiskach Inter Motors, Spidi, czy Shimy oraz innych marek znajdziecie coś ciekawego na nadchodzący sezon.

Przypominamy także, że w sobotę i w niedzielę czekać na Was będą dodatkowe atrakcje w postaci przede wszystkim znanych zawodników, z którymi będzie można chwilę porozmawiać, zdobyć autograf, czy zrobić sobie zdjęcie.

Czy warto zatem wybrać się na tegoroczną, warszawską wystawę. Zdecydujcie sami.

KOMENTARZE