fbpx
A password will be e-mailed to you.

W warszawskim multibrandowym salonie skuterów Scootracer odbyła się w ostatnią sobotę prezentacja nowej kolekcji włoskich ubiorów Tucano Urbano

Działający od kilku miesięcy przy ul. Górczewskiej 30 specjalistyczny salon skuterowy bardzo intensywnie stara się stworzyć miejsce przyjazne wszystkim fanom tego rodzaju jednośladów. Skuterzyści tworzą nieco odrębną subkulturę niż motocykliści i tez potrzebują swojej przystani, gdzie zostaną przyjęci z uśmiechem i zrozumieniem. Takim miejscem właśnie staje się salon Scootracer, sąsiadujący przez ścianę z warszawskim dealerem Harleya – Liberatorem. Współczesna Warszawa to nie Londyn z lat 60., więc zatargów między Rockersami i Modsami nie zanotowano.


REKLAMA

W ostatnią sobotę (5 października) w salonie zorganizowano pokaz nowej kolekcji skuterowej odzieży Tukano Urbano połączonej z promocyjna sprzedażą tych ekskluzywnych ciuchów. Impreza cieszyła się sporym zainteresowaniem, korzystając ze znakomitej pogody pojawiło się kilkanaście włoskich rollerów, a atmosfera była rzeczywiście rodzinna. Na pokazach nie zabrakło także naszej redakcji, przedstawiamy więc krótką fotorelację.


REKLAMAREKLAMA


KOMENTARZE


REKLAMA