fbpx
A password will be e-mailed to you.

Yamaha Tenere to jeden z tych motocykli, przy których dopisek „Adventure” w żadnym stopniu nie gryzie się z przeznaczeniem. Przygoda ma jednak wiele twarzy, a nowa Teresa wydaje się być całkiem nieźle przystosowana do hardcorowych akcji, przynajmniej w rękach motocyklisty, którego w internecie możemy wyszukać pod nazwą… AfricaTwin by Boano.

Boano to motocyklista, który od dawna daje się poznać jako naprawdę dobrze wprawiony kierowca. Kilka miesięcy temu mogliśmy podziwiać jego umiejętności na motocyklach Hondy-znajdziecie je u niego na kanale. Wszystko wskazuje na to, że motocyklista rozbudował flotę swoich pojazdów o kolejny sprzęt i nie jest to pojedyncza akcja, bo w sieci pojawia się coraz więcej hardcorowych filmów z jego udziałem na Tenere 700. Cóż, zapraszamy Was do oglądania i nawołujemy do zdrowego rozsądku. Naśladowanie Boano może nie być najrozsądniejszą czynnością.

Nie zapomnijcie oczywiście przeczytać naszego testu Tenery 700, bo to kawał ciekawego i naprawdę dobrego motocykla! Link do testu znajdziecie tutaj!

 

 

KOMENTARZE