fbpx
A password will be e-mailed to you.

Marka SPYKE przygotowała nową kolekcję odzieży motocyklowej na sezon 2022. Możecie się z nią zapoznać w udostępnionym katalogu, a także zobaczyć specjalny film promocyjny.

To, co wyróżnia kolekcje marki SPYKE to charakter i ponad czterdziestoletnie doświadczenie. W przeciwieństwie do ubiegłego sezonu, gdzie kluczową częścią odzieży sportowej była seria ZERO BLACK, w tym roku SPYKE postawił na żywe i dynamiczne kolory, które z pewnością będą się wyróżniać zarówno na torze jak i na ulicy.

Nowości produktowe znajdziemy także w odzieży dedykowanej turystyce, której nieodłączną częścią stała się kolekcja DAKAR będąca owocem współpracy z jednym z najbardziej emocjonujących rajdów motorcyklowych na świecie. SPYKE poświęcił również specjalne miejsce miejskiemu stylowi jazdy, gdzie unikatowy design oraz bezpieczeństwo łączą się sobą w postaci oryginalych kreacji Contemporary.   

Efekty pracy projektantów tej włoskiej marki nareszcie ujrzały światło dzienne. Czasami  obraz mówi więcej niż tysiąc słów, a zatem przedstawiamy wam najnowszy trailer promujący kolekcję SPYKE na 2022 rok.  Cały katalog jest już dostępny online i można go obejrzeć klikając TUTAJ.

Miłego oglądania!

 

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat kolekcji? Wejdź na stronę SPYKE i obserwuj markę na Instagramie bądź Facebooku.

 

KOMENTARZE