fbpx
A password will be e-mailed to you.

Jak można było się spodziewać, rewolucji nie ma. W końcu niedawno mieliśmy okazję piać nad zupełnie nową CRF. Więc co dokładnie się zmieniło? Sprawdźcie sami

 Honda CRF450R zostanie wyposażona w elektryczny rozrusznik w standardzie, który jest zasilany przez niezwykle lekki akumulator litowo-jonowy, a usunięcie dźwigni kopniaka zmniejszyło wagę motocykla.

Ustawienia przedniego i tylnego zawieszenia zostały poprawione w celu uzyskania jeszcze lepszej zwrotności w zakrętach. Te zmiany zostały zaadoptowane do solidnej, zaprojektowanej od podstaw, bazowej wersji CRF450R z 2017 roku, w której zmieniono geometrię podwozia i zamontowano typowo wyścigowe sprężynowe 49mm zawieszenie Showa z obniżonym środkiem ciężkości. 

W modelu CRF450RX (czyli wersja w specyfikacji Enduro) w 2018 roku jest zaplanowana zmiana na akumulator litowo-jonowy do elektrycznego rozrusznika, co obniży wagę motocykla o cenne 600 gramów. Zarówno CRF450R jak i CRF450RX zostaną dostarczone do salonów w całej Europie w drugiej połowie 2017 roku.

KOMENTARZE