fbpx
A password will be e-mailed to you.

Kamery, rejestratory jazdy to tylko pozornie gadżety. Przekonał się o tym chyba każdy kto kiedykolwiek musiał dochodzić się z winowajcą zdarzenia drogowego, ale i nie tylko. Kumpel odstawił jaką epicką akcję? To też warto nagrać i pokazać mu przy weekendowym piwku. W skrócie: kamerka zawsze w cenie! Poznajcie kamerę Innovv C5

System nagrywania C5 zawiera jedną wodoodporną kamerę Sony Exmor R, CMOS FULL HD (1080p / 30fps) i elementy zasilające. C5 jest łatwy w instalacji, solidny i odporny na warunki atmosferyczne.

Advertisement

Podobnie jak system 2 kamer z GPS-em K2, kamera pojedyncza nie potrzebuje ładowania baterii, ponieważ kable rejestratora są podłączane do motocykla.

Jeszcze więcej możliwości!

Jednakże, wychodząc naprzeciw zapytaniom klientów o inne możliwości instalowania kamery C5, Innovv przygotował dodatkowe części montażowe pozwalające na przypięcie kamery do kasku. Ze względu na miejsce montażu oraz dla komfortu użytkowania, C5 instalowane na kasku jest podłączane do power banku, który można umieścić w kieszeni kurtki.

C5 jest doceniany za bardzo trwałą konstrukcję i lekkość, a jego małe wymiary sprawiają, że nie rzuca się w oczy, nawet jeśli jest zainstalowany na kasku.

KOMENTARZE