fbpx
A password will be e-mailed to you.

Środki do pielęgnacji, które jednocześnie są nie tylko skuteczne, ale i przyjazne dla motocykli i środowiska? To możliwe dzięki produktom OC1!

Czy siła działania może iść w parze z ekologicznym składem? Oczywiście, że tak! Dowodzą tego produkty do czyszczenia rowerów i motocykli od OC1. Chociaż marka istnieje zaledwie od dwóch lat, intensywnie działa na arenie międzynarodowej, sprzedając swoje produkty już do 15 krajów. Teraz możesz wybrać produkty skuteczne, a jednocześnie w pełni biodegradowalne.

OC1 to marka, która prowadzi intensywnie działa na arenie międzynarodowej, produkując wysokiej jakości środki chemiczne do czyszczenia i konserwacji motocykli i rowerów. Jej twórca czerpie z doświadczenia zdobytego w trakcie wieloletniej współpracy z zawodnikami sportów motocyklowych i doskonale zna potrzeby tego środowiska. Rozwinięcie nazwy marki to Offroad Cleaner no 1.  Do skrótu OC1 odnosi się także hasło przewodnie marki – Only One Choice.OC1

Czyścić, nie niszcząc

Motocykliści przywiązują ogromną wagę do pielęgnacji swoich maszyn. Chodzi o to, by środki chemiczne efektywnie usuwały zabrudzenia, nie wchodząc w reakcję np. z aluminium. Istotna jest także taka pielęgnacja maszyny, aby mogła ona służyć nam jak najdłużej. Środki OC1 są tak laboratoryjnie dopasowane, żeby jak najlepiej sprawdzały się w pielęgnacji dwóch kółek i czyściły jak najefektywniej. Po produkty tej marki często sięgają np. zawodnicy motocrossowi i chętnie polecają je dalej.

OC1 – bogactwo wyboru

Produkty OC1 sprawdzają się przy czyszczeniu rowerów MTB, motocykli zarówno szosowych, jak i offroadowych, a nawet samochodów. W ofercie są preparaty do czyszczenia i nabłyszczania, chroniące przed czynnikami atmosferycznymi i promieniami UV. Osobne środki przeznaczone są do czyszczenia, konserwacji i pielęgnacji elementów z gumy i plastiku. Znajdziemy także chemię do pielęgnacji takich powierzchni, jak kaski rowerowe i motocyklowe, owiewki oraz gogle. Wszystkie produkty łączy to, że są skuteczne, wydajne i neutralne dla środowiska.OC1

KOMENTARZE