fbpx
A password will be e-mailed to you.

To zabawka zdecydowanie dla tych, którzy mają już wszystko, a mimo tego są spragnieni nowych gadżetów podkreślających ich przywiązanie do marki H-D.

Obudowa Proud of Blood to wyjątkowa rzecz. Znajdziecie je na chińskim startupie o nazwie Micle. Obudowy o wysokości 90 cm będą wyprodukowane w całości z aluminium. Mimo chińskiego pochodzenia nie mają mieć nic wspólnego z ”chińska jakością„.

Twórcy skupili się na detalach. Mamy tu odwzorowanie silnika V2, ramy oraz kształtu zbiornika paliwa. Nie zabrakło też rur wydechowych.

Obudowy zostaną wypuszczone na rynek w lipcu. Ma ich być niewiele bo tylko około 100 sztuk. Każda z nich dostanie specjalny grawerunek wymyślony przez nowego właściciela. Przyszły użytkownik tego gadżetu będzie też mógł wybrać odpowiadająca mu kolorystykę.

Jak nietrudno się domyślić obudowa nie będzie tania. Obecnie można ją kupić, w przedsprzedaży, za 2700 USD. Kiedy oficjalnie Proud of Blood pojawi się na rynku kosztować będzie już 3180 USD. Jeśli zaś chchecie wydać jeszcze więcej, to za 9130 USD, możecie otrzymać wersję z wyposażeniem, czyli: procesorem Intel Core i7-5960X Extreme Edition, płytą główną ASUS ROG R5E, dwiema kartami graficznymi GeForce GTX 980, 3 TB dyskiem HDD, 960 GB dyskiem SSD, 32 B pamięci RAM DDR4-3000 od Kingstona i opcjonalnym chłodzeniem cieczą.

Warto też wspomnieć, że w ramach tej niemałej ceny przyszły właściciel dostanie też specjalne etui na kółkach.

KOMENTARZE