fbpx
A password will be e-mailed to you.

Święto fanów rajdów długodystansowych rozpocznie się już 5 stycznia! Tymczasem już dzisiaj odbędzie się wielka inauguracja rajdu Dakar 2020. Jeśli jesteś poza domem, to nie martw się! Przygotowaliśmy dla Ciebie link, w którym na żywo będziesz mógł obejrzeć przejazd zawodników przez rampę startową!

Już o godzinie dwunastej naszego czasu rozpocznie się inauguracja rajdu Dakar. W ciągu kolejnych dni, 158 motocyklistów zmierzy się w walce w najtrudniejszym rajdzie świata. W tym roku rajd Dakar odbędzie się w Arabii Saudyjskiej.


REKLAMA

Polacy w rajdzie Dakar 2020

W polskiej ekipie odnajdziemy trzech motocyklistów. Dwóch zawodników ORLEN Team: Maćka Giemzę, Adama Tomiczka oraz Krzysztofa Jarmuża, biorącego jadącego w klasyfikacji Original By Motul. Start relacji już o godzinie 12.00!

Trasa rajdu Dakar 2020 liczyć będzie 7856 kilometrów, z czego ponad 5000 km będą stanowiły odcinki specjalne. Dakar 2020 potrwa od 5 do 17 stycznia i będzie się składała z 12 etapów z początkiem w Dżuddzie oraz finiszem w Qiddiya. Trasa rajdu jest zdominowana przez piasek, który będzie stanowił 75% nawierzchni.


REKLAMAREKLAMA


KOMENTARZE


REKLAMA