fbpx
A password will be e-mailed to you.

Czerwcowy numer Świata Motocykli już w kioskach!

Drodzy Czytelnicy!

Jak w każdym numerze, i tym razem mamy dla Was absolutną premierę: najnowszą wersję Hondy VFR 800F. Ten czterocylindrowiec cieszy się u nas sporą popularnością, więc pewnie relacja Szymona z jazd testowych w Hiszpanii najnowszym wcieleniem sportowo-turystycznej maszyny wzbudzi zainteresowanie.

Nieco skromniej, bo w warunkach krajowych, Bary objeżdżał najnowsze dziecko Suzuki – V-Stroma 1000. Mniejszy brat tego motocykla ma u nas bardzo wielu wyznawców, więc staraliśmy się odpowiedzieć na pytanie, czy warto dołożyć kilkanaście tysięcy i przesiąść się na wersję odnowioną i wzmocnioną?

Motocykl, który z kolei nie jest rozwinięciem poprzednich koncepcji, a już z pierwszych sygnałów widać, że sporo u nas namiesza w segmencie „średniaków” – Yamahę MT-07 – w swoje pazurki pochwyciła Kasia Bąk i nikomu w redakcji nie chciała oddać nawet na chwilkę. Chyba bardzo przypadła jej do gustu.

Sezon rozpoczął się już na dobre. Jak co roku, liczymy mocno na Waszą współpracę jako „korespondentów terenowych”. Jeżeli uczestniczycie w imprezie motocyklowej godnej uwagi, chcielibyście spełnić się literacko i jednocześnie podzielić się z nami wrażeniami z wyjazdu – proszę się nie krępować i przysyłać relacje. Z przyjemnością opublikujemy!

Do następnego numeru.

Lech Potyński


REKLAMAREKLAMA


W numerze między innymi:

Premiera Honda VFR 800F

Fot. Honda

Premiera Yamaha MT-07

Fot. Sławomir Kamiński/Agencja Gazeta

Premiera Suzuki DL 1000 V-Strom

Fot. Dariusz Borowicz

Używany Yamaha FZ1/FZ1 Fazer

Fot. Yamaha

Rozmowa z Laią Sanz: najszybszą motocyklistką Dakaru

Fot. Team HRC

KOMENTARZE

REKLAMA