fbpx
A password will be e-mailed to you.

Marcowy numer Świata Motocykli już w kioskach!

Drodzy Czytelnicy

Sorry, ale zima jest, to musi być zimno – taki mamy klimat. Dłuższy czas dawała nam spokój i nawet w styczniu, w necie można było oglądać zdjęcia z całkiem przyzwoitych wycieczek. Ale jak przyszła – to już konkretnie. Śniegi i mrozy przepędziły z dróg motocyklistów, poza dwoma gatunkami. Endurowcy i dostawcy pizzy jakoś nie przejmują się aurą. Mamy coś specjalnie dla zimowych twardzieli.

Chcąc przypodobać się skuterzystom, udałem się do Portugalii, aby podczas światowej premiery przetestować pierwszy skuter Kawasaki – J300. Było zimno i „deszczyście”, ale męczyłem się, żeby przekazać Wam wiedzę na temat tego rollera. Szymon z kolei postanowił poważnie zabrać się za off-road, dogadał się z Pawłem Iwanickim z Suzuki, pobrał na długodystansowy test RMX 450Z, niemal samodzielnie go złożył i odpalił. Teraz będziemy Was co miesiąc informowali o postępach w katowaniu sprzętu. Z pogranicza off-roadu przygotowaliśmy także test porównawczy KTM-a Adventure z Yamahą Super Tenere. Żeby okiełznać poza asfaltem te mastodonty, trzeba rzeczywiście dużej wprawy, więc do współpracy zaprosiliśmy megazawodowca – Marka Dąbrowskiego.

W moim ulubionym dziale „zabytkowym” prezentujemy nie lada gratkę – legendę wyścigów – Nortona Manksa, co ciekawsze, z polskiej stajni.

Przypominam o plebiscycie na „Motocykl Roku”, w którym oprócz innych cennych nagród do wzięcia jest Yamaha MT-07. Głosujcie i wygrywajcie!

Lech Potyński

W numerze między innymi:

Premiera: Kawasaki J300

Projekt off-road

Porównanie: KTM 1190 Adventure R kontra Yamaha XT 1200Z Super Ténéré

Fot. PSP Świderek

KOMENTARZE

Nie ma więcej wpisów