fbpx
A password will be e-mailed to you.

Lutowy numer Świata Motocykli już w kioskach.

Drodzy Czytelnicy!

Przez większość grudnia zima była dla nas wyjątkowo łaskawa i trochę się dziwię, że przy temperaturach mocno dodatnich tak mało motocyklistów korzystało ze swoich stalowych rumaków. Na szczęście taka aura sprzyjała tradycyjnemu wysypowi Motomikołajów. Zaczęło się kiedyś w Trójmieście, ale teraz motocykliści w wielu innych miastach pewnie nie wyobrażają sobie grudnia bez tej szlachetnej imprezy.

W sezonie 2015 postanowiliśmy nieco bardziej zaangażować się w przedsięwzięcia związane ze zorganizowaną turystyką motocyklową czy doskonaleniem technik jazdy. Cykl szkoleń na torze Poznań – Speed Day, wycieczki po cieplejszej części Europy z nowym projektem Motorraid, jazdy treningowo-szkoleniowe na powstałym w sezonie 2014 torze „Jastrząb” to tylko niektóre z planowanych aktywności. Tym razem gorąco polecam dokładniejsze przestudiowanie działu aktualności, bo w nim szczegółowo opisujemy te projekty i może coś z tych kilku propozycji Wam przypasuje.

Simpson poświęcił się i po dłuższym oporze w końcu dał się namówić na wyjazd do słonecznej Italii, aby trochę „polatać” na nowych maszynkach Kawasaki. W redakcji doszliśmy do wniosku, że „duży” Versys na tyle różni się od „małego”, iż nie ma sensu prezentować ich w jednym materiale. Zaczynamy więc opisy od pierwszego jedynie z szacunku dla gabarytów, mając przy tym świadomość, że pewnie ze względu na bezwstydnie niską cenę mniejszy będzie się cieszył większym zainteresowaniem.

Zachęcam także do wzięcia udziału w naszym corocznym plebiscycie na „Motocykl Roku”. Tym razem jest do wzięcia superbeemka – nowość sezonu 2015 – i jak zwykle sporo innych, też niezłych nagród. Jest o co walczyć, więc do dzieła!

A na razie życzę cierpliwości w oczekiwaniu na pierwsze oznaki wiosny.


REKLAMAREKLAMA


Lech Potyński

A w numerze oprócz tego:

Test Ducati Monster 1200S

Fot. Fotonotek

Używana Yamaha TDM 900

Fot. Yamaha

Wszystkie teamy MotoGP 2015

Fot. PSP Świderek

Dobieramy opony w teren (także do jazdy po wodzie)

KOMENTARZE

REKLAMA