fbpx
A password will be e-mailed to you.

Nowy numer Świata Motocykli już w kioskach! Rozpoczynamy Plebiscyt Motocykl Roku 2014.

Drodzy Czytelnicy!

Do rozpoczęcia sezonu jeszcze kawał czasu. Niby wszystko w uśpieniu, a w naszym magazynie aż kipi od testów maszyn. Redaktorzy nie próżnowali.

U nas chwilowo nie ma nawet co marzyć o jeździe motocyklem, więc rozjechali się po świecie, tropiąc nowości. Plony tych poszukiwań macie okazję prześledzić. Kawasaki Z1000 i Vespa Primavera to całkowicie świeży towar, który dopiero trafi na rynki. Z kolei Honda F6B i BMW R 1200GS z częściowym chłodzeniem cieczą od bardzo niedawna znajdują się w ofercie. Zanim więc zabierzecie się do jazd testowych, zachęcam do zapoznania się z nimi w teorii.

Po raz kolejny startuje nasz plebiscyt „Motocykl roku”. Tradycyjnie to Wasze głosy zadecydują o przyznaniu tytułów. Wprowadzamy też pewne zmiany, które wyjdą plebiscytowi na dobre. Od tego roku to również Wy uczestniczyć będziecie w wyborze zwycięskiego hasła reklamowego, którego autor dostanie od nas nagrodę główną – motocykl Yamaha MT-07! To oczywiście nie koniec nagród. Bardzo proszę o dokładne zaznajomienie się z regulaminem konkursu, bo jest o co walczyć.

Doszliśmy też do wniosku, że w prezentacji turystycznych tras weekendowych nie można ograniczać się tylko do Polski. Przecież bez problemu w wolne dni można zahaczyć o Czechy, Słowację czy Niemcy. Bez wiz, paszportów i zbędnych ceregieli. Więc dlaczego nie skorzystać z okazji? Już zaczynajcie planować trasy, bo ani się obejrzymy, a zapuka do nas wiosna!
Lech Potyński

W numerze między innymi:

Advertisement

Premiera BMW R 1200GS

Fot. Dariusz Borowicz

Premiera Honda GoldWing F6B

Fot. Paweł 'Aloha' Kucharski

Premiera Kawasaki Z1000

Fot. Kawasaki

Turystyczny wypad do Czech

Fot. Marek Harasimiuk

KOMENTARZE