fbpx
A password will be e-mailed to you.

Lutowy numer Świata Motocykli już w sprzedaży!

Drodzy Czytelnicy!

Do pierwszych, wiosennych jazd jeszcze daleko, a do oficjalnego otwarcia sezonu pewnie jeszcze dalej, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, żeby już zacząć planować wypady. Zarówno te długie, wakacyjne, jak i te krótsze – weekendowe.

Od tego numeru rozpoczynamy cykl artykułów poradniczo-krajoznawczych o naszym kraju. Kilka miesięcy temu jako dodatek do naszego magazynu zmontowaliśmy dwuczęściowy przewodnik po najciekawszych (naszym zdaniem) regionach Polski i spotkał się on z Waszą aprobatą. Postanowiliśmy więc w każdym numerze ŚM proponować weekendową trasę ze wskazaniem najciekawszych miejsc do zwiedzenia. Przy okazji bardzo proszę o Wasze opinie na temat tego cyklu, bo być może zaowocuje on w przyszłości jakąś poważniejszą, wydzieloną publikacją.

Przed sezonem warto zastanowić się nie tylko nad trasami, ale także nad ewentualną wymianą ciuchów. Ubiory motocyklowe cały czas ewoluują i z każdym sezonem stają się coraz bardziej „inteligentne”, bezpieczne, praktyczne i komfortowe. Coraz więcej membran rzeczywiście „oddycha”, a protektory zapewniają coraz wyższe bezpieczeństwo. W materiale Kasi Bąk staraliśmy się przedstawić wszystko, co w ubiorach będzie „trendy” w najbliższym sezonie.

Tym razem w dziale premier prezentujemy całą gamę nowych Husabergów, które męczył dla nas w terenie nieoceniony Bolek Hyła. Marka ta, jeszcze mało popularna na naszym rynku, od momentu gdy „zaopiekował się” nią KTM, zdobywa coraz więcej zwolenników, więc wszystkim fanom taplania się w błocie polecam ten artykuł. A na razie nasza redakcja, zamiast „taplać się w błocie”, usiłuje walczyć z lodem i śniegiem testując mrozoodporność Hyosunga i Sachsa, o czym piszemy w naszych testach długodystansowych.

Do następnego numeru!

Lech Potyński

SPIS TREŚCI

Aktualności

Premiera
Nowe Husabergi

Motooferta

Premiera
Honda CRF 250L

Prezentacja
BMW R 1200RT Ratownicza Honda ST 1300

Testy długodystansowe

Tuning
Dziku

Advertisement

Skuter
Junak Jetmax 250

Motocykl używany
Honda ST 1100/1300 Pan European Suzuki DL 1000 V-Strom

Oldtimer
WFM M52 Osa, 1965 r.

A to historia
Stanisław Kanas

Kluby MC
Iskra MC Poland

Sport
Regionalne wyścigi Przed sezonem MotoGP MŚ SuperEnduro w Łodzi

Technika
Układ ssący

Porady
Odzież, buty, kaski – trendy 2013

Podróże
Skarby Dolnego Śląska Mongolia: przez bagna i pustynię

Giełda

Felieton

Aktualny numer Świata Motocykli kupisz na stronie: http://kulturalnysklep.pl/SM/premi/swiat-motocykli.html Tam również można zamówić prenumeratę i kupić numery archiwalne.

E-wydanie zarówno pojedynczego numeru, jak i prenumeratę zamawiamy na: http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=issue&id_title=847&prc=swiat_motocykli

KOMENTARZE